Нафтогаз спростував інформацію про рішення суду щодо боргів Ахметова
НАК "Нафтогаз" спростовує інформацію про те, що Господарський суд Києва не задовольнив заяву компанії "Київенерго" про заміну боржника у справі про заборгованість перед НАК на комунальне підприємство "Київтеплоенерго".
Про це прес-служба "Нафтогазу" написала на своїй сторінці в Facebook.
"Рішення щодо тої справи, в якій суд розглядає питання правонаступництва за боргами, очікується ближче до кінця місяця", - йдеться в повідомленні.
"Сьогодні розглядалося клопотання Київенерго про те, щоб стороною спору в одній із багатьох судових справ між нами і Київенерго стало нове комунальне підприємство, Київтеплоенерго. Це клопотання суд відхилив. Як і усі, чекаємо на фінальний текст рішення", - додали в "Нафтогазі".
У компанії зазначили, що сьогоднішенє рішення не наближає КМДА до мети — пробачити "Київенерго" 4 мільярди гривень боргу за рахунок Нафтогазу.
Крім того, нагадали, що за їхніми даними, компанія Ахметова має достатньо активів у вигляді заборгованості перед нею споживачів, щоб закрити борги перед Нафтогазом.
Як повідомлялося, "Нафтогаз" відмовився підписувати договори на поставку газу з "Київтеплоенерго" через невирішене питання боргових зобов'язань "Київенерго" на суму майже 5 млрд гривень.
У прес-службі НАК "Нафтогаз України" пояснили, що відповідно до закону "Про теплопостачання", договір на поставку газу може бути укладений з правонаступником реорганізованої теплопостачальної та/або теплогенеруючої організації виключно за умови погодження порядку погашення заборгованості за попередній період.
У Київраді заявили, що питання постачання газу для Києва та вирішення проблеми заборгованості компанії "Київенерго" мають вирішуватися окремо.
6 червня депутати Київради проголосували за звернення до НАК "Нафтогаз України" з вимогою негайно підписати договір на постачання газу з КП "Київтеплоенерго" для відновлення гарячого водопостачання киянам і пригрозили радикальними діями.
Голова НАК "Нафтогаз" Андрій Коболєв запропонував меру Києва Віталію Кличку взяти участь у теледебатах, щоб довести свою правоту у питанні передачі Києву боргів "Київенерго" за газ.
Договір міста з "Київенерго" щодо використання цілісного енергетичного комплексу столиці закінчився у 2017 році.
Рекомендуємо почитати: Чому у киян немає гарячої води