Українська правда

Наслідки аварії: ДТЕК повідомив, коли з’явиться світло у двох районах Києва

Андрій Муравський — 22 червня, 13:02
Наслідки аварії: ДТЕК повідомив, коли з’явиться світло у двох районах Києва
Фото ілюстративне

Енергетики працюють над поверненням світла киянам у Дніпровському та Дарницькому районах столиці, де подачу електроенергії довелося аварійно зупинити.

Про це інформує ДТЕК.

"Дніпровський та Дарницький райони Києва: енергетики відновлюють світло після аварії. Електропостачання має повернутись в домівки до 16:00", – говориться у повідомленні.

Раніше з'явилася інформація про відсутність електроенергії у Голосіївському, Дарницькому та Дніпровському районах Києва. Зупинився фунікулер і тролейбуси № 43 та № 50 на проспекті Соборності.

Нагадаємо:

Внаслідок російського масованого удару, станом на ранок 22 червня, є нові знеструмлення у семи областях країни.

енергетика ДТЕК Київ