Українська правда

"Земельний" законопроєкт: У "Слузі народу" спростовують інформацію про домовленості з іншими фракціями

19 лютого 2020, 14:12
 

У фракції "Слуга народу" не ведуть таємних переговорів з іншими політсилами парламенту для прискорення розгляду у другому читанні законопроєкту №2178-10 про запуск ринку сільгоспземлі.

Про це заявив перший заступник голови фракції Олександр Корнієнко, передає "Інтерфакс-Україна".

"Підкилимних домовленостей ніхто ні з ким не проводить. Ми можемо закликати тільки до совісті колег по парламенту", - сказав Корнієнко, коментуючи публікації в анонімних Telegram-каналах про домовленості "Слуги народу" з фракцією "Опозиційна платформа - За життя" і відкликання останньої своїх правок до законопроєкту.

Знати більше: 

Готуємось до "земельної ночі" в Раді: що змінилось у проєкті про ринок землі

Нагадаємо:

Верховна Рада 18 лютого, продовжила розгляд у другому читанні закнопроєкту №2178-10 "Про внесення змін до деяких законів про обіг земель сільгосппризначення", за вівторок розглянули понад 260 правок.

Верховна Рада другий пленарний тиждень розглядає правки до закону про продаж земель сільськогосподарського призначення у другому читанні. Станом на день 18 лютого було розглянуто 339 правок з 4018.

5-го лютого голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявляв, що у фракції достатньо голосів на підтримку законопроєкту про ринок землі, але працювати доведеться всю ніч. Проте нічного режиму у Раді не сталося, натомість депутати розглядають і голосують майже за кожну правку.

13 листопада, Верховна Рада проголосувала в першому читанні за законопроєкт 2178-10, який скасовує заборону на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Між першим і другим читанням, як про це заявив Зеленський,  буде внесена поправка про проведення "всеукраїнського референдуму", на якому українці самі вирішуть, чи давати іноземцям дозвіл на купівлю земель.

Радник прем'єр-міністра Олексій Мушак заявив, що є два сценарії розгляду земельного закону у Раді - по повній процедурі (що, за його словами, займе близько 2 місяців), або за скороченою процедурою (розгляд займе до 3 годин).

ринок землі Верховна рада