Приватбанк відзвітував про рекордний прибуток
За результатами роботи 9 місяців 2019 року Приватбанк збільшив чистий прибуток до 27,4 мільярдів гривень, що є новим абсолютним рекордом для банку та всієї банківської системи України.
Про це повідомляє прес-служба Приватбанку.
Голова правління банку Петр Крумханзл заявив, що чистий комісійний дохід банку за 9 місяців 2019 року становить 13,3 млрд грн, чистий процентний дохід — 14,7 млрд грн.
В інтерв’ю ЕП у жовтні 2018 року Крумханзл заявляв, що за аналогічний період 2018 року чистий комісійний дохід Приватбанку становив — 11,722 млрд грн, а чистий процентний дохід — 10,685 млрд грн.
Рекомендуємо почитати:
Як Коломойський і Боголюбов вивели з Приватбанку 5,5 мільярда доларів
Націоналізацію Приватбанку визнали незаконною. Що це означає?
Ігор Коломойський: Я вважаю, що Порошенко – моя маріонетка
Нагадуємо:
До націоналізації Коломойському належали 41,6572% акцій Приватбанку, Triantal Investments Ltd - 16,5748% акцій.
У грудні 2016 року уряд України за пропозицією Нацбанку й акціонерів "Приватбанку", найбільшими з яких на той час були Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, ухвалив рішення про націоналізацію "Приватбанку".
Банк перейшов у державну власність, на його докапіталізацію загалом держава витратила понад 155,3 мільярда гривень.
18 квітня Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Ігоря Коломойського до Національного банку і Кабінету Міністрів щодо націоналізації Приватбанку.
Суд визнав протиправним і скасував рішення про виведення неплатоспроможного "Приватбанку" з ринку за участю держави.
19 квітня стало відомо про ще одне рішення суду на користь Коломойського у справі Приватбанку.
Суд повністю задовольнив позов підконтрольної Коломойському кіпрської компанії Triantal Investments Ltd щодо процедури примусової конвертації акцій в капітал банку при націоналізації.
20 квітня Печерський районний суд Києва ухвалив рішення про розірвання договору особистої поруки Ігоря Коломойського за кредитами рефінансування Приватбанку, отриманими до входження держави в капітал.
Економічна правда