В "Богдані" кажуть, що скандальні санітарні авто проходять серйозний контроль
"Богдан Моторс" впровадив програму 5-ступеневого контролю якості санітарних автомобілів Богдан 2251 на всіх етапах виробництва і випробувань.
Про це повідомляється на офіційному сайті корпорації.
Разом з передачею техніки, в розпорядження замовника надається керівництво по її експлуатації, а також список рекомендованих станцій технічного обслуговування, йдеться в повідомленні.
Отримати професійні послуги з технічного обслуговування і ремонту можна тільки на таких станціях, кажуть в "Богдані".
"90% проблем з машинами виникають через некомпетентність персоналу, що ним користується і обслуговує, і нехтування інструкціями з експлуатації, які додаються до кожного автомобілю. Нехтування правилами обслуговування може призвести до поломок", - відзначили в" Богдані ".
"Міністерство оборони може самостійно вибирати постачальника витратних матеріалів та виконавця послуг на відкритому тендері", - заявили в компанії.
Раніше повідомлялося, що структури Міністерства оборони самостійно закуповують запчастини та ремонтні послуги для санітарних автомобілів "Богдан 2251".
Раніше стало відомо, що з 50 доставлених на фронт автомобілів "Богдан-2251" 25 довелося ремонтувати або повертати на завод.
Санітарний автомобіль "Богдан 2251" виробляється корпорацією "Богдан Моторс". Розробка авто, як заявлялося, велася разом зі спеціалістами Міноборони з урахуванням потреб військових лікарів.
Вартість автомобіля становила 32 тис доларів за одиницю.
Бенефіціаром корпорації "Богдан Моторс" є перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський, який відповідає за оборонно-промисловий комплекс. Раніше його бізнес-партнером в корпорації був президент Петро Порошенко.
Пізніше в корпорації "Богдан" запевнили, що про відмову Міноборони від закупівель не йдеться.
Натомість Міноборони засекретило угоди про постачання автомобілів "Богдан 2251".
Економічна правда