У Пінчука похвалилися закриттям мартенівського цеху
14 листопада на "Інтерпайп НТЗ" пройшла остання плавка сталі в мартенівській печі.
Про це повідомляють "Дніпропетровськ. Коментарі".
Згідно з повідомленням, тепер забезпечувати підприємство сталевою заготівлею для труб і коліс буде виключно електросталеплавильний комплекс "Інтерпайп сталь".
"На момент закриття мартена в цеху працювало близько 300 осіб, при цьому з початку 2012 року їх було 500", - пише видання.
За словами голови правління "Інтерпайп НТЗ" Андрія Кроткова, близько150-170 чоловік висловили згоду перейти на роботу в інші підрозділи, у відношенні цих людей буде програма перекваліфікації, тому що більшість професій в мартенівському цеху унікальні.
"На жаль, велика частина людей вирішила покинути завод і цех. Вони сподіваються влаштуватися за тими ж спеціальностями на інші підприємства. Але я думаю, що влітку частина працівників до нас повернеться і ми готові їх прийняти", - сказав Коротков.
Мартенівське виробництво на "Інтерпайп НТЗ" було запущено в 1931 році. Після закриття мартенівського виробництва на "Інтерпайп НТЗ" в Україні залишиться ще 5 мартенівських цехів.
Як відомо, до складу компанії входять ВАТ "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод", ВАТ "Інтерпайп Новомосковський трубний завод", ЗАТ "Інтерпайп Ніко-Тьюб" і ЗАТ "Інтерпайп трубна компанія".
Компанія підконтрольна бізнесменові Віктору Пінчуку і членам його сім'ї.