Що нам дали більше двадцяти років пільг? У нас в кожному куточку країни побудовані потужні переробні заводи? Ми робимо чіпси Pringles в кожній області? У нас є мегаовочесховища для всієї Європи? Ні, ні і ні.
15 вересня 2015, 14:24 — Галина Калачова, для ЕП
Директор Центру роздрібного бізнесу UniCredit Bank - про поточну ситуацію на ринку фінансових послуг для фізосіб, перспективи розвитку малого і середнього бізнесу, а також банківської галузі України в цілому (рос.)
21 серпня 2015, 11:00 — На правах реклами
Мінфін хоче, щоб витрати на держсектор були меншими і більш ефективними, а доходи великими і стабільними. Тут наші цілі збігаються.
19 серпня 2015, 14:37 — Галина Калачова
Роздержавлення - це обов'язково, але в який спосіб? Багато людей кажуть, що це класний актив, просто золото. Вони не хочуть подивитися правді в очі і визнати: це "золото" приносить лише мільярди збитків і породжує корупційні скандали.
4 серпня 2015, 13:45 — Дмитро Дєнков, ЕП
"Нам надійшло доручення прем'єра щодо збільшення на 20% митних надходжень. Тільки от незрозуміло: надходження повинні зрости порівняно з чим?". "Порівняно з минулим роком?". "Порівняно з минулим роком вони вже збільшилися на 26%. Додаткових 20% там нема". (Рос.)
30 липня 2015, 17:05 — Галина Калачова, Сергій Лямець
"Якщо я продам спирт в Європу по 5 дол, мені інкримінують розтрату державного майна в особливо великих розмірах. Вийде, що я свідомо завдаю збитки державі. Цей же спирт у нас продається по 240 грн". (Рос.)
29 липня 2015, 18:22 — Галина Калачова, для ЕП
Комітет не братиме участі в політично забарвлених замовних заходах. Його завдання - допомагати економіці рухатися в напрямку розвитку конкуренції, а не формування системи навколодержавних концернів азійського зразка. (Рос.)
13 липня 2015, 18:13 — Галина Калачова, Сергій Лямець
У нас три біди: війна, корупція та агрохолдинги. Агрохолдинги - це викривлена система господарювання. Ніде у світі їх нема. Вони - причина безробіття і знищених доріг. У селах, де вони присутні, соціальна інфраструктура "нульова".
6 липня 2015, 16:31 — Дмитро Дєнков, ЕП
"Є монополіст, який називається" Зеонбуд ". І ми знаємо, що цим провайдером цифрових частот володіє сім'я Януковичів". "А який факт на це вказує?". "Ну, ви ж читаєте інтернет". (Рос.)
30 червня 2015, 10:24 — Стас Юрасов, ЕП
Про те, як практично весь український бізнес ходить мінним полем недосконалої банківської системи, розповідає у своєму відвертому інтерв’ю Голова Правління "АСВІО БАНКУ" Людмила Войнова.
26 червня 2015, 15:00 — На правах реклами
Керівник НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв відповів на запитання "Української правди" про диверсифікацію поставок газу, про реформу Нафтогазу і нещодавно прийнятому законі "Про ринок природного газу".
29 травня 2015, 14:29 — Севгіль Мусаєва- Боровик, УП
Поки доходи населення в Україні будуть низькими, а рівень освіти високим, імміграція триватиме. Питання у тому, як отримати вигоду від цього руху, якщо, звичайно, Україна просто не перекриє кордон. (Рос.)
22 квітня 2015, 14:13 — Стас Юрасов, ЕП
Всі угоди, які здійснені без конкуренції покупців і фактично за стартовою ціною, потрібно переглянути в добровільно-примусовому порядку за допомогою прийняття окремого закону. Його мета - ліквідувати монополію олігархів у цілих секторах економіки. (Рос.)
14 квітня 2015, 10:18 — Галина Калачова, для ЕП
"Коли я був президентом, я планував, що в другій моїй каденції Польща разом з Україною і Білоруссю приєднається до ЄС і НАТО. Я провів за кордоном найважливіші переговори. Про це було домовлено. Я програв вибори, і все провалилося". (Рос.)
7 квітня 2015, 10:32 — Галина Калачова, для ЕП
Питання не закрите. З адміністрації можуть бути різні виходи: націоналізація, купівля банку новим інвестором, передавання активів-пасивів перехідному або іншому банку. Проте я вважаю, що з точки зору системності банку найкращий варіант для нього - націоналізація. Якщо цього не станеться - ок, так вирішила держава. (Рос.)
17 березня 2015, 18:21 — Сергій Лямець, ЕП
У роки Януковича енергетичний холдинг Ахметова ріс як на дріжджах і зараз він контролює 76% ринку теплової генерації і 27% загальної. Це не влаштовує як владу, так і великий капітал в особі Коломойського та Григоришина.
6 березня 2015, 12:10 — Севгіль Мусаєва-Боровик, Дмитро Дєнков
Недавно був у Чернігівській області. Мені казали, що один великий відомий холдинг прийшов у господарство і вирізав 8 тис корів. Селяни кажуть: "Вибачте, у цих хлопців руки по лікоть в крові, а вони ходять і піаром займаються".
4 березня 2015, 12:08 — Дмитро Дєнков, ЕП
Ось кулемет стоїть, бачите? До мене приходять усі: і "ліві", і "праві", у нас дуже цікаві бесіди відбуваються. У нас всі зустрічі закінчуються довірчим рукостисканням, хоча початок буває жорстким. Це те агресивне середовище, яке привчає жити одним днем.
2 березня 2015, 10:12 — Галіна Калачова, Сергій Лямець
У 2010 році створили вертикаль, ліфт: виробили якісь "чорні" правила, створили якісь "чорні" каси і почали рухатися якісь "чорні" валізи. "Чорна" вертикаль впала, але потім всі почали збиратися в маленькі місцеві пірамідки. (Рос.)
24 лютого 2015, 17:29 — Галина Калачова, Сергій Лямець
Голову ТПП намагаються звалити. На брехні, погрозах та помсті. Цей хтось прикривається новою владою, новими порядками, ненавистю до "донецьких" і зрощує продажних журналістів. Ми постараємося розібратися в тому, хто методами Януковича імітує люстрацію в Києві.
19 лютого 2015, 21:15 — Павєл Шеремет