Українська правда

На лівому березі Києва запровадили екстрені відключення світла: причини

- 25 червня, 11:14

За командою НЕК "Укренерго" застосовані екстрені відключення світла на лівому березі столиці.

Про це повідомляє пресслужба ДТЕК.

В НЕК "Укренерго уточнили, що причиною відключень стало технологічне порушення на одному з енергооб'єктів.

Аварійно-відновлювальні роботи вже розпочаті.

"Обмеження будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі. Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках оператора системи розподілу", – додали у повідомленні.