На лівому березі Києва запровадили екстрені відключення світла: причини
-
25 червня, 11:14
За командою НЕК "Укренерго" застосовані екстрені відключення світла на лівому березі столиці.
Про це повідомляє пресслужба ДТЕК.
В НЕК "Укренерго уточнили, що причиною відключень стало технологічне порушення на одному з енергооб'єктів.
Аварійно-відновлювальні роботи вже розпочаті.
"Обмеження будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі. Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках оператора системи розподілу", – додали у повідомленні.