На Хмельницькій АЕС проводять слідчі дії
-
25 червня, 09:52
На території Хмельницької атомної електростанції тривають слідчі дії.
Про це повідомляє пресслужба НАЕК "Енергоатом".
"АТ "НАЕК "Енергоатом" повідомляє, що 25 червня на майданчику Хмельницької АЕС уповноваженими правоохоронними органами проводяться слідчі дії", – йдеться у повідомленні.
"Енергоатом" не уточнює які саме правоохоронні органи ведуть слідчі дії. Справа стосуються окремих закупівельних процедур, здійснених у попередні роки, – повідомили у компанії.
Наразі правоохоронці перевіряють документи на ХАЕС.
"Проведення слідчих дій не впливає на виробничі процеси та безпеку експлуатації об'єкта. Хмельницька АЕС працює у штатному режимі", – додали в "Енергоатомі".