Українська правда

Paramount бере місяць для формування нової пропозиції Warner Bros

- 22 січня, 19:00

Paramount Skydance продовжила термін своєї пропозиції щодо купівлі Warner Bros Discovery приблизно на місяць, до 20 лютого, щоб виграти час для переконання інвесторів у тому, що її пропозиція щодо голлівудської студії перевершує угоду конкурента Netflix.

Про це повідомляє Reuters.

Компанія не підвищила свою пропозицію в четвер. До початкового терміну пропозиції 21 січня було подано лише близько 168,5 мільйонів акцій Warner Bros, що становить 6,8% випущених акцій компанії.

Netflix у вівторок 20 січня переглянула свою пропозицію на суму 82,7 млрд доларів, вирішивши оплатити її повністю готівкою, надаючи більшу фінансову впевненість інвесторам, які були стурбовані попередньою угодою з оплатою акціями та готівкою.

Зараз Netflix готова заплатити 27,75 доларів за акцію готівкою за потокові та студійні активи компанії, очолюваної Девідом Заславом, і ця пропозиція була одноголосно схвалена радою директорів Warner Bros.

Але Warner Bros і аналітики припустили, що Paramount потрібно підвищити свою пропозицію до 108,4 млрд доларів, або 30 доларів за акцію, за всю компанію, щоб відновити переговори про угоду.

Нагадаємо:

Акції США різко відскочили в середу після найглибшого розпродажу за три місяці: інвестори з полегшенням сприйняли сигнал президента Дональда Трампа, що він не застосовуватиме силу в рамках своєї кампанії з придбання Гренландії.