Після ударів РФ зупинив роботу виробник відомого туалетного паперу
"Київський картонно-паперовий комбінат" у місті Обухів на Київщині тимчасово зупинив виробництво після російської атаки.
Про це йдеться у повідомленні на сайті ПрАТ "Київський картонно-паперовий комбінат".
"З міркувань безпеки та для ліквідації наслідків, виробничий процес на потужностях підприємства наразі тимчасово призупинено", – повідомили на підприємстві.
Вимушена зупинка ставить під загрозу стабільне постачання товарів, які щодня використовуються в тисячах українських домівок, говориться у повідомленні. Ідеться про санітарно-гігієнічні вироби та гофроупаковку.
"Ми сподіваємося Київський картонно-паперовий комбінат обов'язково повернеться до повноцінної роботи, щоб і надалі забезпечувати людей нашою якісною та такою необхідною продукцією", – говориться у повідомленні.
Раніше "Київський КПК" вже зазнав масштабної ракетної атаки. 14 березня повідомлялося, що було пошкоджено промислові і адміністративні будівлі, виробничі потужності та інженерні комунікації.
Тоді ухвалили рішення про термінове виділення додаткового необхідного фінансування для проведення всіх відновлювальних робіт.
Нагадаємо:
3 квітня росіяни поцілили у торговельний центр у місті Суми: будівлю пошкоджено, є поранені.
Протягом доби росіяни били по критичній та соціальній інфраструктурі на Херсонщині і пошкодили, зокрема, 3 багатоповерхівки та 12 приватних будинків, ветеринарний пункт, станцію техобслуговування та приватні автомобілі.
Російські окупанти у ніч на 3 квітня завдали ударів балістичною зброєю по Харкову, внаслідок чого постраждали 5 людей, серед них немовля. Зокрема, у Основ'янському районі пошкоджено офісну будівлю. Постраждав 70-річний охоронець.
Одна людина загинула та ще троє дістали поранення внаслідок російського удару по Шостці на Сумщині 3 квітня.