Близька до "Привату" компанія проходить процедуру банкрутства
Optima Specialty Steel Inc. (Майамі, Флорида, США) ініціювала процедуру реорганізації бізнесу.
Про це повідомляється на сайті агента компанії щодо претензій Garden City Group.
Заява про реорганізацію в рамках глави 11 Кодексу США про банкрутство компанія і її дочірні підприємства - Niagara LaSalle Corporation, The Corey Steel Company, KES Acquisition Company d/b/a Kentucky Electric Steel і Michigan Seamless Tube LLC - подали в суд штату Делавер 15 грудня 2016 року.
В ході передбаченого процесом "вікна" компанія має намір провести оцінку стратегічних можливостей для фінансової реструктуризації та вирішити операційні питання.
При цьому компанія повідомила, що має в своєму розпорядженні достатній обсяг готівки для забезпечення поточної операційної діяльності і має намір продовжити безперебійну роботу.
Optima Specialty Steel спеціалізується на виробництві сталевих виробів, включаючи холоднотягнуті безшовні труби, холоднодеформовану і гарячекатану арматуру.
Згідно з документами, поданими на сайті Garden City Group, єдиним акціонером Optima Specialty Steel є її глава Мордехай Мотті Корф.
Корф - співзасновник компанії Optima International, яка через спеціальні структури управляє нерухомістю, металургійним, телекомунікаційним, нафтогазовим і іншими бізнесами в США і Східній Європі.
Він також очолює феросплавну групу Georgian American Alloys (Майамі, Флорида, США), бізнес якої раніше контролювала Optima Group LLC (Делавер, США).
Georgian American Alloys - ексклюзивний дистрибутор на ринках Північної, Центральної та Південної Америки для Нікопольського, Запорізького і Стаханівського феросплавних заводів в Україні, які входять до групи "Приват" бізнесменів Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова.
Глава 11 Кодексу США про банкрутство визначає можливості відновлення компаній-боржників, регламентує основні процедури і методи корпоративної реструктуризації.
Згідно із цим розділом, банкрутство - це адміністративний процес, який дозволяє проблемній компанії провести реорганізацію і має головною метою надання підприємству можливості почати заново.
Детальніше про главу 11 Кодексу США можна прочитати за посиланням.
Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"