Українська правда

Компанія "Ес Ай Центр" може звільнити українців від "мобільного рабства"

21 квітня 2016, 20:10

ДП "Український державний центр радіочастот" переглянув результати тендеру щодо впровадження послуги перенесення номера при зміні оператора (MNP) і обрало переможцем IT-компанію "Ес Ай Центр", яка запропонувала ціну у 39,6 млн грн.

Про це повідомив голова Комітету з конкурсних торгів УДЦР Вадим Гулько під час засідання Комітету з конкурсних торгів щодо закупівлі послуги впровадження MNP в Україні, пише "УНІАН".

Відповідне рішення одноголосно підтримали 10 з 11 членів комітету.

"Після того, як УДЦР виконав рішення Антимонопольного комітету України від 18 березня 2016 року, до повторних конкурсних торгів з придбання послуги на впровадження MNP була допущена компанія-скаржник, яка вказала нульову вартість технічної підтримки системи MNP і за рахунок цього отримала перевагу перед іншими учасниками. Власне, це і стало вирішальним фактором у визначенні переможця", - сказав Гулько.

При цьому пропозиції двох компаній - "Український спеціальні системи" та Huawei були відхилені та не допущені до оцінки.

Як повідомили у ході засідання члени комітету з конкурсних торгів, дані компанії не пред'явили УДЦР необхідні документи, що підтверджують їх участь у подібних проектах, докази успішного впровадження ними послуги MNP в інших країнах, демонстраційні версії майбутньої послуги MNP, а також ряд інших необхідних документів.

Відповідаючи на запитання журналістів після засідання, власник "Ес Ай Центру" Дмитро Зарахович повідомив, що компанія повноцінно готова до запуску послуги MNP, і в разі підписання контракту з УДЦР, якщо інші учасники тендеру не стануть оскаржувати його результати, - "Ес Ай Центр" зможе запустити послугу через два місяці.

"Якщо буде підписаний контракт, ми зможемо запустити систему до того терміну, який був зазначений у тендері, тобто до 30 червня... Рішення вже готове. Ми готові запускатися, з усіма операторами зустрічатися", - сказав Зарахович.

Нагадаємо, 18 березня Антимонопольний комітет України визнав результати тендеру з впровадження послуги MNP недійсними і зобов'язав державне підприємство "Український державний центр радіочастот" скасувати всі рішення, які були прийняті після розкриття пропозицій компаній-учасників.

Як повідомлялося раніше, компанія "ДіаЛінк", яка виграла тендер "Укрчастотнагляду" на 72 мільйони розмістилась у підвалі столичної багатоповерхівки.

За даними "Наших грошей", "Діалінк", пов’язана з екс-головою екс-голови міграційної служби Сергія Радутного.

Нинішній співвласник "ДіаЛінку" Сергій Халімоненко - не чужа міграційній службі людина. Його фірма ПП "ЮК "Справка" сидить на фінансових потоках в управлінні міграційної служби у Дніпропетровській області.

Друга співвласниця "ДіаЛінку" Тетяна Нечипорук разом із дружиною Радутного Ларисою Ямчуковою та екс-депутатом Київради Геннадієм Ільїним від БПП (раніше його називали керівником охорони Петра Порошенка) зареєстрували низку патентів на винаходи, пов’язані з видачею документів та біометричними даними.

Нагадаємо, 2 березня АМКУ розглянув дві скарги від тих, хто програв учасників тендеру.

Першою була скарга польської компанії T4B, яка пройшла кваліфікаційний відбір УДЦР, але її пропозиція виявилася менш привабливим за сумарною кількістю балів.

Скаргу "Ес Ай Центр" комітет задовольнив.

технології