Рекорд: інвестори вже вивели з ринків, що розвиваються, 83 мільярди доларів — МВФ
Інвестори за період з початку кризи, пов'язаного з поширенням пандемії коронавируса, вивели з ринків, що розвиваються 83 мільярди доларів.
Про це заявила глава Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва за підсумками екстреної телеконференції за участю глав центробанків і міністерств фінансів країн G20, передає Інтерфакс-Україна.
"Це найбільший коли-небудь зареєстрований відтік капіталу", - заявила Георгієва, чиї слова наводяться в повідомленні МВФ.
За її словами, для країн, що розвиваються і країн з низьким рівнем доходів і великим борговим навантаженням криза стане особливо серйозним випробуванням, тоді як розвинені економіки в цілому зустрічають його досить підготовленими.
Рекомендуємо почитати: Початок світової кризи? Що означає обвал ринків акцій, валюти та нафти
Нагадуємо:
Як заявляла Георгієва, через пандемію коронавірусу світовій економіці загрожує "серйозний удар", яка може бути навіть більшою, ніж у 2009 році, та вимагатиме безпрецедентної реакції.
Bank of America офіційно заявив, що економіка США увійшла в рецесію.
Експерти говорять про рецесію, якщо ВВП демонструє негативні показники протягом двох кварталів поспіль.
Ключові індекси втратили 12-13% 16 березня за підсумками торгової сесії на Нью-Йоркській фондовій біржі на тлі побоювань, що стосуються поширення нового коронавірусу.
12 березня після оголошення пандемії коронавірусу сталося шосте найбільшие падіння ринку в історії - на 9,5%.