Українська правда

Рада продовжує "земельний марафон": станом на зараз пройдено 17% від усіх правок

20 лютого 2020, 12:03
 

Верховна Рада за ранок 20 лютого розглянула 69 правок до законопроєкту №2178-10 про запуск ринку сільгоспземель.

Про це повідомляється на сайті Ради.

За результатами голосування 20 лютого усі правки були відхилені.

Загалом нардепи розглянули 718 правок (17%) із 4018 законопроєкту і підтримали лише одну.

Після закінчення сьогоднішнього засідання Ради, розгляд правок продовжать на наступному пленарному засіданні 21 лютого.

Знати більше: 

Готуємось до "земельної ночі" в Раді: що змінилось у проєкті про ринок землі

Нагадаємо:

Верховна Рада 18 лютого продовжила розгляд у другому читанні закнопроєкту №2178-10 "Про внесення змін до деяких законів про обіг земель сільгосппризначення", за вівторок розглянули понад 260 правок.

19 лютого парламент розглянув 166 правок до законопроєкту №2178-10 про запуск ринку сільгоспземель.

Верховна Рада другий пленарний тиждень розглядає правки до закону про продаж земель сільськогосподарського призначення у другому читанні. Станом на день 18 лютого було розглянуто 339 правок з 4018.

5-го лютого голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявляв, що у фракції достатньо голосів на підтримку законопроєкту про ринок землі, але працювати доведеться всю ніч. Проте нічного режиму у Раді не сталося, натомість депутати розглядають і голосують майже за кожну правку.

13 листопада, Верховна Рада проголосувала в першому читанні за законопроєкт 2178-10, який скасовує заборону на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Між першим і другим читанням, як про це заявив Зеленський,  буде внесена поправка про проведення "всеукраїнського референдуму", на якому українці самі вирішуть, чи давати іноземцям дозвіл на купівлю земель.

Радник прем'єр-міністра Олексій Мушак заявив, що є два сценарії розгляду земельного закону у Раді - по повній процедурі (що, за його словами, займе близько 2 місяців), або за скороченою процедурою (розгляд займе до 3 годин).

Економічна правда

земельна реформа