Не можна вважати, що в усьому винен лише Стельмах. Інакше, грубо кажучи, уряд треба було б розігнати за те, що в нього ВВП так низько впав.
16 січня 2009, 08:09 — Сергій Лямець, Сергій Лещенко, ЕП
Є вузьке коло осіб, які мають доступ до ресурсу. Я не виключаю, що зараз в Україну з боку Росії заведуть мільярдів десять доларів. Що таке 10 мільярдів? В сьогоднішній ситуації за них можна скупити півкраїни.
9 грудня 2008, 11:08 — Сергій Лямець, ЕП
Системне фінансування дефіциту бюджету за рахунок будь-яких джерел, які мають відношення до емісії, - це катастрофа. Тому що ми тоді повернемося у 1990 рік. (ЧАСТИНА 1)
4 грудня 2008, 15:04 — Сергій Лямець, ЕП
Україна має дуже відкриту економіку. Експорт плюс імпорт, поділений на ВВП, складає в нас більше 100%. Це дуже серйозна міра відкритості. Завдяки цьому, Україна є гіперчутливою і до позитивних тенденцій і до спадів у світовій економіці.
26 листопада 2008, 14:31 — Сергій Лямець, ЕП
"Я ніколи не казав, що ситуація в Україні настільки важка, щоб кидатися в МВФ по негайний кредит на п'ять років"
18 листопада 2008, 21:03 — Євген Шпитко, Сергій Лещенко, ЕП
Фондовий брокер, хоча для нього це буде ментальним шоком, піде копати ями і будувати дороги. Якщо, звичайно, захоче заробляти якусь зарплату.
5 листопада 2008, 21:07 — Євген Шпитко, Сергій Лещенко, ЕП
Раніше замовники ганялися за будівельниками, сьогодні навпаки. Вони не дуже розуміють наші реалії, будь-який судовий процес вважають проблемою архіважливою.
31 жовтня 2008, 14:00 — Андрій Муравський, ЕП
"Нафтогаз" жодного разу вчасно не подав фінансову документацію. Але поки євробонди торгувались близько номиналу, йому давали шанс. А зараз кожен думає: "Дістали, будемо подавати заявку на дефолт".
28 жовтня 2008, 12:24 — Сергій Лямець, ЕП
За п’ять останніх років НБУ просто зобов’язаний був провести лібералізацію. Тоді би ми могли уникнути того, що зараз відбувається. Але сьогодні ми отримали доларизовану економіку. Тепер відпустити гривню у вільне плавання більше схоже на неадекватну поведінку.
27 жовтня 2008, 09:00 — Сергій Лямець, ЕП
"Когда снимать ограничения НБУ? Такой договоренности нет. Сейчас у больного температура 40. Когда ему можно идти на работу? Когда будет здоров".
22 жовтня 2008, 12:58 — Сергій Лямець, Сергій Лещенко, УП
- Коли всі біжать на один борт, судно перекинеться. Тоді капітан може навіть стріляти. Тому що більшість людей врятується, - виправдовує банкір дії НБУ.
21 жовтня 2008, 12:30 — Сергій Лямець, Сергій Лещенко, УП
"Я недавно был в Вене, там банкоматы не выдают наличные. Люди не знают, где находятся их деньги! Они не могли себе такого представить еще месяц назад! Именно в такой ситуации центральные банки должны давать ресурсы. При чем чем быстрее они это сделают, тем меньше будет сумма".
15 жовтня 2008, 19:00 — Євген Шпитко
Дощового вересневого дня журналісти Економічної правди завітали до адміністративного корпусу "Турбоатому". Через тисняву на вулицях Харкова, директору підприємства довелося чекати більше 40 хвилин. Однак Віктор Суботін терпляче дочекався. До зустрічі він готувався добре, перед ним лежали папери з фінансовими показниками підприємства та розписаними відповідями на деякі питання, які ЕП збиралась йому поставити.
25 вересня 2008, 12:00 — Андрій Муравський, ЕП
Державна компанія "Енергоатом", що об'єднує всі українські АЕС, стала жертвою складної шахрайської схеми. За рішеннями молдовських (!) судів, із компанії та її боржників стягують багатомільйонні сумнівні заборгованості. Українські судові інстанції з незрозумілих причин фактично підтверджують незаконні рішення молдовських колег...
8 квітня 2008, 18:03 — Олена Пушкар, для ЕП
Нещодавно глава Мінприроди Георгій Філіпчук оголосив про можливість перегляду результатів конкурсу на розробку Прикерченської ділянки Чорноморського шельфу, де сьогодні працює американська Vanco Іnternational. Про своє бачення ситуації ЕП розповів президент компанії Джин Ван Дайк.
1 квітня 2008, 14:26 — Антоніна Бажан, ЕП
На це запитання дасть відповідь лише Україна, і ніхто за неї цього не зробить… Я впевнений, що енергетичні потреби мають потенціал перетворитися на фактор інтеграції… Можливо, ваші аналітики скажуть, що зараз експортувати іранський газ Україні не вигідно... Іран зможе подвоїти поставки газу у європейські країни...
24 березня 2008, 13:16 — Алла Ковтун, для ЕП
Ми припинили переговори, бо українська сторона відмовляється підписувати контракти. Без пояснення причин. Суть у тому, що за старою схемою Нафтогаз працювати не хоче, а нової не існує… Я поки що не можу розголошувати цю інформацію.
29 лютого 2008, 20:16 — Тетяна Ївженко, ЕП
Концепція приватизації, яку президент доручив створити уряду, заснована на новій ідеології, розробленій групою фахівців під керівництвом директора Міжнародного інституту приватизації Олександра Рябченка. В інтерв'ю ЕП він розповів про перспективи продажу найбільших підприємств. Експерт вважає, що без проблем не обійдеться.
27 лютого 2008, 11:02 — Ірина Кожухар, для ЕП
Діденко фактично підтвердив скасування Кабінетом Міністрів постанови уряду Єханурова про створення спільного підприємства "УкрГазЕнерго". Ми записували його за кілька годин після того, як із Москви пролунали погрози про відключення газу.
8 лютого 2008, 16:01 — Мустафа Найєм, Сергій Лещенко, УП
Минуло півроку відтоді, коли компанію "Астеліт", ТМ life:), що є третім за величиною оператором мобільного зв’язку, очолив новий керівник. Тансу Єен змінив на цьому посту Ахмета Танйу, під керівництвом якого компанія досягла значних успіхів та зіштовхнула
26 листопада 2007, 18:47 — Роман Хіміч, для ЕП