Бізнес по-українськи спочатку передбачає монополію. Зайняти "жирне" місце, щоб диктувати всім свої умови. Захопити контроль в районі, щоб збирати з усіх данину. Контролювати цілу галузь, щоб ніхто не заважав "ломити ціну". Керувати країною тотально. (Рос.)
8 грудня 2011, 11:01 — Сергій Лямець
У нас вкрали все. Перспектив повернення в правовому полі немає. Тільки в неправовому. За домовленістю, в обмін на зниження якихось репутаційних ризиків. Це показова історія для європейських банкірів. Чесно кажучи, працювати в цій країні було б не правильно. По-хорошому треба було образитися - закрити всі. Сомалізація країни - вона відбувається. Живіть у своєму "Сомалі", за своїми правилами. (Рос.)
7 грудня 2011, 17:59 — Олексій Комаха, Сергій Лямець
Я не вважаю, що держава повинна піклуватися про тих, хто не платить податки. А то виходить, що постійно йде підсос валюти з легальної економіки в нелегальну.
7 грудня 2011, 11:30 — Олексій Комаха, Сергій Лямець
Всі фахівці говорять, що це законна оборудка, цілком законна. Не існує в природі двох правд, правильно? Ви заперечуєте, ви перекреслюєте сотні людей, висновки сотні людей.
30 листопада 2011, 00:50 — Анна Бабінець, ТВі, спеціально для "ЕП"
Особисто я не вірю в сільське господарство. Якщо раніше, щоб отримати певний урожай, потрібно було 100 га землі, то зараз з новими технологіями достатньо і 5 га. Тому я вважаю, що зараз на ринку продовольства спостерігається чергова бульбашка.
29 листопада 2011, 11:23 — Олексій Комаха, Сергій Лямець
29 листопада 2011, 09:06 — Сергій Лямець, ЕП
Голова правління VAB банку Петро Барон написав у минулу п'ятницю заяву про звільнення. Максимов вивів з VAB все рефінансування, отримане від НБУ, і повертати не збирається, запевняє новий голова правління банку Денис Мальцев.
28 листопада 2011, 09:45 — Андрій Черніков, ЕП
У нас був план – в IV кварталі розпочати масово відновлювати іпотеку в гривні. Але коли ми побачили, що відбувається з вартістю гривневих ресурсів, то вирішили згорнути цю програму. Іпотека зі ставкою більш ніж 15% є небезпечною для суспільства.
25 листопада 2011, 11:33 — Олексій Комаха, Сергій Лямець
Щоб заробити майже три мільярди на імпорті нафтопродуктів, необхідно було інвестувати 400 доларів і сплатити менше 40 тисяч гривень податків.
24 листопада 2011, 14:15 — Юрій Віннічук, ЕП
Після "революції троянд" у Грузії було два шляхи. Один з них - розробляти нову стратегію і обговорювати її із зацікавленими сторонами, що могло тривати ще 2-3 роки. Але часу було мало, тому команда президента Саакашвілі вирішила діяти більш сміливо.
23 листопада 2011, 11:28 — Дмитро Дєнков
Олександр Меламуд, співвласник торгового центру Dream Town, - поет. У буквальному сенсі. І дизайнер. Теж буквально. Він пише вірші і придумує торгові центри. Причому про правильну торгівлю він говорить із великим захопленням.
22 листопада 2011, 10:12 — Андрій Черніков, Сергій Лямець, ЕП
Про Гаріка Корогодського ми знаємо не так уже й багато. Він брав участь в будівництві "Глобуса", володіє новим торговим центром Dream Town, фітнес-центром "Акваріум", а також ділянками землі біля стадіону "Олімпійський".
21 листопада 2011, 12:08 — Андрій Черніков, Сергій Лямець, ЕП
"Я подав позов до суду про визнання угоди між TBIF і Бахматюком недійсною. Вони порушили shareholders agreement. Вони зобов'язані були прийти до мене, зробити мені офіційну пропозицію. а) вони мені не запропонували, потай зробили операцію. І б) привели, прости, тварину, яка не розуміє, що топче сама себе всіма цими публікаціями" (рос.)
15 листопада 2011, 21:45 — Сергій Лямець, ЕП
"Ми знову накачали економіку і головне споживачів грошима по максимуму. Але споживчий попит знову перейшов в імпортні товари. У той же час, утримуючи курс біля позначки 8 грн/долар, ми стримуємо розвиток власного експорту”. (Рос.)
15 листопада 2011, 09:32 — Олексій Комаха, Сергій Лямець
"В середині грудня мені стає відомо, що за моєю спиною, потай від мене, мій супер-розумний зять знайшов Бахматюка, привів його до ізраїльтян, і вони вже починають варити якусь угоду, забувши мене довести до відома". (Рос.)
11 листопада 2011, 21:12 — Сергій Лямець, ЕП
Ринком почали "гуляти" документи, у яких нібито доводиться, що гроші розкрадав саме Бахматюк. Великий пакет цих документів принесли також до "Економічної правди". Ми звернулися за коментарями до Бахматюка, і той охоче погодився прокоментувати. Наступного дня нам зателефонували від Максимова, і також запросили зробити інтерв’ю. (Рос.)
11 листопада 2011, 13:20 — Сергій Лямець, ЕП
Якщо механічно скласти всіх пільговиків, справді вийде цифра на рівні 26-28 мільйонів. Але це не кількість пільговиків, а кількість статусів, що мають пільговики. Коректною є цифра кількості пільговиків в Україні на рівні...
10 листопада 2011, 17:52 — Економічна правда
"Перше - уряд, напевно, продасть свої кошти, які є в Національному банку в іноземній валюті. Звичайно, це відразу опустить резерви. І друге, Нацбанк буде друкувати. Немає сумніву".
9 листопада 2011, 10:08 — Сергій Лямець, ЕП
Особливість українського ринку нафтопродуктів в тому, що це справжній ринок. Напевно, такої конкуренції немає в жодній іншій країні СНД. Нас таке середовище змушує працювати ліктями активніше, ніж деінде. Але тут готові платити за якість, а ми є найближчим її джерелом.
31 жовтня 2011, 11:15 — Данило Нєстєров, ЕП
"Наскільки великим буде рух землі після завершення земельної реформи?". " Не буде ніякої скупки і продажу. Я націлюю своєю команду на те, що через два-три роки в Україні оренда землі буде така, як в Європі, тобто 300 доларів за гектар".
28 жовтня 2011, 11:31 — Сергій Лямець, Сергій Лещенко, для ЕП