- І все таки, що нас очікує у випадку ухвалення мита на імпортні автомобілі? - Дуже великі удари підуть на Україну. Плюс для державного бюджету будуть наслідки. (рос.)
6 червня 2012, 22:50 — Сергій Лямець
В середньому європейська сім’я сплачує на місяць 20-30 євро за вивезення, утилізацію та захоронення відходів, у нас - максимум 2-3 євро. Хіба збільшення тарифу на 5-7 гривень сильно на вплине на бюджет сім’ї? Хіба це ціна за екологічно безпечне майбутнє?
6 червня 2012, 15:18 — Юрій Віннічук, ЕП
"В Європейській бізнес-асоціації кажуть, що залучення вашої структури сприятиме корупції". "Такі заяви - популізм. Навпаки, ми захищаємо ІТ-галузь. За сприятливих умов обсяги виробництва там до 2016 року можуть досягти рівня металургійного комплексу України за часткою у ВВП".
1 червня 2012, 19:09 — Юрій Віннічук, ЕП
- Як ви думаєте, навіщо Януковичу Межигір'я? Навіщо так багато? - Є, напевно, дві причини. Одна суб'єктивна. Дитинство ... Ви знаєте, якась незадоволеність, напевно, залишається, і вона у кожного по-різному проявляється (Рос.)
24 травня 2012, 13:11 — Сергій Лямець, Сергій Щербина, ЕП
"Для Януковича нічим хорошим це не закінчиться. Негативу дуже багато, в тому числі щодо Межигір'я, Юлі. Європа може почати активні дії проти Віктора Федоровича, починаючи з арешту рахунків. Зріє невдоволення, а ми не Таджикистан - не почнеш стріляти".
22 травня 2012, 19:14 — Сергій Лямець, Сергій Щербина, ЕП
В іноземних уболівальників був страх перед невідомістю. Дуже важливо було довести інформацію про житло в Україні, причому англійською. Мені один чиновник заявив: "Так у нас полно квартир, пусть приезжают и размещаются". Я його питаю: "А як вони про це прочитають?". "Там же написано: "Сдам квартиру", - каже він.
15 травня 2012, 10:05 — Дмитро Дєнков, Юрій Віннічук, ЕП
Коли німці дивляться на Україну, у них перед очима - корупція, корупція, корупція. Тотальна недовіра і принципи подвійного дна. Хоча я взагалі не розумію, як вони планували будовувати роботу, якщо прийшли з таким ставленням.
26 квітня 2012, 13:10 — Олексій Комаха, Сергій Лямець
- Вас називають рейдером. Ви себе називаєте більш толерантно - конфліктологом. Цією діяльністю ви будете займатися далі? - Ні. Ця діяльність вичерпала себе з кількох причин. - Ви маєте на увазі прихід "донецьких"? - Я не маю на увазі прихід "донецьких". Найголовніший чинник закінчення цієї діяльності - це втрата ліквідності (рос.)
24 квітня 2012, 12:27 — Сергій Лямець
Єдине, про що мріяв Аксельрод, - щоб я закінчив свої конфлікти... Мене було дістати набагато важче, бо я пересуваюся в броньованих автомобілях і не перебуваю в громадських місцях. А Гена всіляко відмовлявся від охорони. З цього приводу ми неодноразово мали з ним розмову. - А вас не обтяжує такий спосіб життя? - Це дуже важко - дивитися на світ через скло броньованого автомобіля (рос.)
23 квітня 2012, 12:06 — Сергій Лямець
"Коли уряд каже, що ніякого дефолту не буде, я починаю вірити в те, що він буде. Чим голосніше вони це заперечують, тим більше я вірю в дефолт" (рос.).
3 квітня 2012, 11:29 — Андрій Черніков, ЕП
"Україна знаходиться у складному фінансовому становищі. Коли наш уряд каже, що ніякого дефолту не буде, я починаю вірити в те, що він буде".
2 квітня 2012, 14:49 — Андрій Черніков, ЕП
Якщо подивитися на сучасну розробку родовищ, будь то глибоководна видобуток в Арктиці або сланцевий газ і сланцева нафта, то стає зрозумілим, що інвестиції і пов'язані з видобутком ризики для навколишнього середовища вийшли на безпрецедентний рівень. Ви не стали б так ризикувати, якщо б були більш доступні ресурси. (рос.)
21 березня 2012, 23:30 — Джуліан Брукс
Лікеро-горілчаний ринок не такий прибутковий, яким його вважають. Це міф, що він дуже прибутковий. Майже на 25% впали продажі лікеро-горілчаних виробів за минулий рік, купівельна спроможність населення падає, ціни ростуть, спирт дорожчає, пляшка дорожчає... На такому ринку заробити багато принципово неможливо. (рос.)
14 березня 2012, 16:44 — Андрій Муравський, Андрій Черніков
- Володимир Путін давно мріє зробити рубль вільно конвертованою валютою. Перед вами подібні завдання в Україні ставляться? - Ми не займаємося політикою. Ми займаємося чистим бізнесом, і багато разів про це говорили. Власником "Сбербанка России" є не уряд РФ, а Центробанк, тобто емісійний центр. За великим рахунком, ми маємо доступ до істотної рублевої ліквідності (рос.)
5 березня 2012, 13:21 — Олексій Комаха, Ірина Рой, для ЕП
Я дуже хотів би розказати, але не можу. Натякну, що ми зберігаємо ідею терміналу в Україні. Міжнародне законодавство є таким, що дозволяє нам постачати на цей термінал газ без всіх цих інтриг, без Азербайджану, без кого-небудь, тому що прохід танкерів через турецькі протоки регулюється міжнародним законодавством.
1 березня 2012, 10:27 — Сергій Лямець, ЕП
Коли 27 центрів запрацюють на повну потужність, вони рятуватимуть півтори тисячі життів на рік. Але це, ви розумієте, не зовсім коректна оцінка. До речі, в Кіровограді звучали дуже цікаві оцінки вартості людського життя. В Китаї це приблизно $1 млн за людське життя, в Сполучених Штатах – $4 млн. По Україні я не знаю цю цифру. Але з цього виходила наша логіка.
29 лютого 2012, 14:46 — Сергій Лямець, ЕП
"Долар зараз виконує функцію одиниці накопичення. "Обмінка" потрібна, щоб долар виконав функцію розрахункової одиниці. Функцію розрахункової одиниці долар втрачає. Це одиниця накопичення. Іноді - одиниця розрахунків за якісь великі покупки, але аж ніяк не одиниця щоденного обігу".
22 лютого 2012, 16:23 — Олексій Комаха, Сергій Лямець, ЕП
"Звичайно, іноді з'являються спроби якось від нас чогось хотіти корумпованими чиновникам. Пробуємо сідати пояснювати". "Коли таке було в останній раз?". "На високому рівні нас досить добре знають, щоб нічого від нас не хотіти. Але на побутовому рівні в регіонах це відбувається майже щодня". (рос.)
14 лютого 2012, 13:13 — Олексій Комаха, Сергій Лямець, ЕП
Оренда для більшості підприємств становить десь 100 доларів за 1 га. Купівля ж гектара землі може обійтися в 1000 доларів. Це, грубо кажучи, 10 років окупності. Думаю, ми будемо спостерігати тенденцію до поступового підвищення вартості оренди.
13 лютого 2012, 17:41 — Дмитро Дєнков, для ЕП
Виконавчий директор Європейської бізнес-асоціації не побачила великого ефекту від вступу до СОТ і попереджає, що вступ до Зони вільної торгівлі з ЄС теж не дасть суперрезультату моментально. Чому?
9 лютого 2012, 09:39 — Андрій Черніков, Сергій Лямець, ЕП