"Якщо ти не можеш пояснити походження своїх доходів, держслужба тобі вже не світить. Сиди собі там зі своїми "тіньовими" доходами і не рипайся". (Рос.)
21 жовтня 2014, 13:00 — Дмитро Дєнков, ЕП
Етапи більш-менш м'яких революцій ми вже пройшли. Нічого не змінюється. Люди бачать останні призначення, які в голові не вкладаються. Організовується сімейний бізнес, діти політиків ідуть в депутати. Це ознаки Януковича, феодалізму, азіатчини, з якою ми боролися. (Рос.)
14 жовтня 2014, 18:15 — Дмитро Дєнков, Сергій Лямець, ЕП
Подумаймо, у чиїй команді Фірташ, хто його підтримує, і скільки його людей у різних списках. Фірташ зараз не остання людина, і Коломойський поки не може відібрати у нього активи. Коломойський і в Ахметова радо б усе відібрав, але... (Рос.)
13 жовтня 2014, 11:40 — Дмитро Дєнков, Сергій Лямець, ЕП
Ми з цими людьми може й однолітки, але мій розвиток відбувалося еволюційно, а вони за півроку пройшли всі щаблі, які тільки можливо. У моєму оточенні багато людей, які домоглися великих успіхів у бізнесі в молодому віці, але їх не заносить. Наприклад, Костянтин Жеваго або Андрій Веревський.
16 вересня 2014, 14:08 — Лана Лебедєва, Галина Калачова
"Тумбочок з грошима Присяжнюк вам не лишив?". "Ні. Тут є картина, яку один з колишніх міністрів, Віктор Слаута, подарував тодішньому міністру Юрію Мельнику. Вона мені подобається, бо нагадує про мої рідні місця. Це Донбас".
22 квітня 2014, 12:27 — Дмитро Дєнков, ЕП
Кашкіна я не знаю. Наскільки я розумію, всі керівники підприємств Курченко були просто підписантами. Яка "ключова фігура", б...ь? Повна х...ня... Щодо Бугая - зважений "білий" юрист. Нормальний. Якого, як і мене, брали для створення "білого" сектора бізнесу. Ніякого лайна ми не підписували ніколи.
24 березня 2014, 07:52 — Олексій Комаха, ЕП
Я з Арбузовим ніколи не зустрічався, але, так розумію, по ієрархії в НБУ все підпорядковувалося йому, і все це завжди відбувалося через різних посередників, так звані юридичні компанії, які з ним взаємодіяли. Незважаючи на мою "любов" до Литві чи Латвії, ми жодного разу не відчули, що якесь питання можна вирішити за гроші. Те ж можна сказати про Росію.
18 березня 2014, 10:04 — Лана Лебедєва, Сергій Лямець, ЕП
Ідея "економічної амністії" - правильна. По-перше, тому що будь-які спроби доганяти, відбирати - це дорого. По-друге - довго. А головне - малоефективно з точки зору економіки. Якщо країні потрібні гроші, а очевидно, що це так, то амністія - зручний шлях, який дозволить досить швидко залучити кошти. (Рос.)
13 березня 2014, 00:22 — Лана Лебедєва, Сергій Лямець, ЕП
Ці закони дають відповідь, що далі. В олігархів пропаде бажання платити гроші за свою амністію. Навіщо платити гроші, якщо ти підпадаєш під дію цих законів? Або ти легалізуєшся як представник бізнесу України, та вже ніколи не будеш олігархом. Або ти стаєш поза законом, і все твоє майно буде повернено в державну власність.
27 лютого 2014, 01:13 — Сергій Лямець, ЕП
"Зовнішні кредити розподіляються на користь бізнесменів - спонсорів Партії регіонів, які або входять в уряд, або є партнерами вищих очільників влади. Вони знайдуть такі проекти, яких взагалі не існує. Як той міст в Криму".
23 грудня 2013, 19:42 — Дмитро Тузов, для ЕП
Перемогою для України ці домовленості не стали. Перегляд ціни газу був об’єктивно прогнозованим. Але те, що мало відбутися в природній спосіб, відбулося як політична поступка з боку Росії. Що вони отримали за свою політичну поступку? Це питання ще залишається відкритим.
18 грудня 2013, 21:57 — Андрій Кондратенко, ТУР*, для ЕП
Упевнений, що всі ці кредити і всі ці фондові справи - можливість швидко купити або швидко продати акції компанії, не будучи зацікавленим в її розвитку, в стані людей - це основні причини кризи. Не було б кредитів - не було б кризи. Я не знаю мотивів людей, які до цього мають відношення. Однак для себе вирішив, що хочу стратегічно піти від кредитів. (Рос.)
12 грудня 2013, 09:12 — Данило Нестеров, Сергій Лямець, ЕП
Що можна сказати про менеджерські здібності керівника, який об'єднує канцелярію міністерства з управлінням кадрів? Як можна оцінити об'єднання "чорнобильського" департаменту та управління соцзахисту військовослужбовців? Лише як повний абсурд та яскравий непрофесіоналізм.
28 жовтня 2013, 12:48 — Світлана Крюкова, Сергій Лямець, ЕП
Я весь час був противником переходу на індивідуальне опалення. Але ми не могли заборонити встановлювати котли таким споживачам, як "Прем'єр-палас", дорогим офісним центрам. Економіка та екологія переможуть, і компанії, які будують свої міні-котельні, підключаться до мереж "Київенерго", а їх котельні залишаться як резервне джерело. (Рос.)
6 серпня 2013, 10:39 — Світлана Крюкова, Сергій Лямець, ЕП
Я не виключаю, що СКМ може розглянути питання перепродажу "Київенерго"... Коли більшість технічних, організаційних, політичних питань, пов'язаних з "Київенерго", будуть вирішені, в один прекрасний момент прийде, назвемо її так, велика європейська компанія, яка ще в 1990-ті роки хотіла купувати компанію, і запропонує ціну, яку цікаво буде розглянути. (Рос.)
2 серпня 2013, 12:49 — Світлана Крюкова, Сергій Лямець, ЕП
Кращим переговорщиком щодо газу був знаєте хто? Леонід Данилович Кучма. Газ - питання номер один у країні. І що б не розповідали про те, що газ і ціни на газ знаходяться в компетенції "Нафтогазу", - це лукавство. Газовим питанням і переговорами по газу у всьому світі займаються президенти, і переговори ведуться на найвищому рівні: Кравчук-Єльцин, Кучма - Єльцин, Ющенко-Путін, Янукович - Путін.
30 липня 2013, 14:30 — Світлана Крюкова, Сергій Лямець, ЕП
"Якщо гній пропустити через біогазову установку, він пахне як свіжоспечений хліб. Крім того, це якісне добриво. Недаремно ж німці побудували 7 тис біогазових установок потужністю 3 тис МВт. Це три атомні блоки". (Рос.)
19 липня 2013, 14:01 — Данило Нестеров, Сергій Лямець, ЕП
Секвестр потрібно робити, але влада боїться. Векселі можна використовувати для погашення й поточної заборгованості з ПДВ, а не тільки простроченої. Однак згодом, я впевнена, векселями почнуть фінансувати поточні видатки.
9 липня 2013, 11:12 — Світлана Крюкова, Сергій Лямець, ЕП
На початок 2010 року заборгованість ПФ перед ЄКР становила 22 млрд грн. На початок 2013 року - більше 49 млрд грн. Це при тому, що в 2010 році близько 10 млрд позичок Пенсійному фонду було просто списано.
4 липня 2013, 11:50 — Світлана Крюкова, Сергій Лямець, ЕП
У те, що Фонд фінансування будівництва допомагають дотримуватися законності, я не вірю. А ось дати можливість забудовникам збирали гроші законно і за це відповідати, і щоб це було застраховано - ось що ми пропонуємо в нашому законі (рос.)
6 червня 2013, 10:31 — Сергій Лямець, ЕП