інтерв'ю
Директор компанії Марк Роллінс розповів ЕП, як часто і про що він говорить з Ігорем Коломойським, чому досі не звільнені "приватівські" менеджери, як "Укрнафта" планує повертати податкові борги, і що завтра може статися з компанією через ситуацію на нафтовому ринку. (Рос.)
10 лютого 2016, 08:30 — Галина Калачова, ЕП, Севгіль Мусаєва-Боровик, УП
інтерв'ю
Керівник Фонду держмайна розповів, що відбувається за кулісами анонсованої великої приватизації: хто з олігархів йому часто телефонує, як відсікти росіян від конкурсів, і чому міністерства зволікають з передаванням активів.
8 лютого 2016, 09:30 — Андрій Самофалов, Галина Калачова, ЕП
інтерв'ю
Чому харківського мільйонера і власника компанії "Агротрейд" Всеволода Кожемяко переслідує місцева влада, і чому аграрний міністр не заслуговує на оплески? Про це ЕП поговорила із завсідником рейтингу найбагатших українців. (Рос.)
1 лютого 2016, 08:30 — Дмитро Дєнков, ЕП
інтерв'ю
Ми четверті в Україні за обсягом валютної виручки після металургії, АПК і машинобудування. Через п'ять-сім років IT може стати експортною галуззю номер один. На глобальному ринку конкурентоспроможність української сталі значно поступається конкурентоспроможності українських IT-рішень. (Рос.)
20 січня 2016, 14:41 — Всеволод Некрасов, ЕП
інтерв'ю
Віце-прем'єр розповів ЕП, що чекає на місцеві громади наступного року, чому блокується вибірка коштів міжнародних організацій, кому передадуть землю і як може змінитися структура Кабміну.
30 грудня 2015, 10:30 — Галина Калачова, Дмитро Дєнков, ЕП
інтерв'ю
Держава не обов'язково повинна володіти банками. Якщо вона зможе протягом десяти років продати без шкоди для платників податків 80% акцій, то нехай продає, наповнює бюджет, а на решту 20% буде отримувати дивіденди. (Рос.)
17 грудня 2015, 15:00 — Галина Калачова, Вікторія Руденко, ЕП
інтерв'ю
У 2013 році в нас було 180 банків. Для країни з населенням понад 40 млн це занадто багато. Наприклад, в Індії працює всього близько десяти банків. Чистка банківської системи рано чи пізно повинна була статися. (Рос.)
10 грудня 2015, 15:27 — Всеволод Некрасов, ЕП
інтерв'ю
"Чому компанії, які тут є, не йдуть, хоча тут так погано? Тому що всі сподіваються на майбутнє, займають своє місце. Рано чи пізно, але настане момент, коли Україна почне процвітати. І ми будемо на місці, ми будемо знати цей ринок".
8 грудня 2015, 14:30 — Юрій Панченко, ЄП, Галина Калачова, ЕП
інтерв'ю
Директор з маркетингових та брендових стратегій Gazeta Wyborcza Бартош Залецкі розповів, чому поляки готові платити електронним ЗМІ за контент, і як переконати робити те саме українських читачів.
7 грудня 2015, 09:00 — Ольга Дубенська, для ЕП
інтерв'ю
Якщо у тебе класичний банківський бізнес, то працювати можна прибутково. Зараз високі процентні ставки, невелика конкуренція, значить, маржі високі. Невизначеність на валютному ринку дозволяє закладати додаткові комісії, тому основна діяльність прибуткова. (Рос.)
4 грудня 2015, 09:00 — Дмитро Дєнков, Вікторія Руденко
інтерв'ю
Один з авторів урядового варіанту податкової реформи Олена Макеєва розповіла, чому концепція "все по 20" зараз найоптимальніший варіант, чому не варто чекати масового виходу бізнесу "з тіні", і коли новий Податковий кодекс потрапить до парламенту. (Рос.)
30 листопада 2015, 10:00 — Павєл Шеремет, для ЕП
інтерв'ю
Якими мають бути тарифи на газ для населення, скільки коштує "Укргазвидобування" і як компанія буде повертати більше десятка мільярдів гривень боргу. Про це у другій частині інтерв'ю з головою правління ПАТ "Укргазвидобування" Олегом Прохоренко. (Рос.)
26 листопада 2015, 10:31 — Дмитро Рясний, Галина Калачова, ЕП
інтерв'ю
Коли західні лідери говорять про українські реформи, вони часто використовують слово leadership. Хтось повинен вийти і сказати: "Я розумію, що мене закидають помідорами, але, вибачте, якщо я цього не зроблю, країні капець". От у нас таких людей нема. (Рос.)
25 листопада 2015, 09:30 — Павєл Шеремет, для ЕП
інтерв'ю
Керівник держкомпанії Олег Прохоренко розповів ЕП, чому зменшується видобуток газу, як політики домовляються щодо ренти на видобуток газу, що буде з договорами про спільну діяльність, і чому з України пішла Shell. (Рос.)
23 листопада 2015, 09:30 — Дмитро Рясний, Галина Калачова, ЕП
інтерв'ю
Директор Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові Чімяо Фан розповів ЕП, як податкова реформа може позбавити країну фінансової підтримки, чому уряд гальмує із впровадженням проектів, які фінансуються Банком, і чи досягла Україна "дна".
12 листопада 2015, 09:30 — Юрій Панченко, Галина Калачова, ЄП-ЕП
інтерв'ю
"В Києві програміст високого рівня коштує 2-4 тисячі доларів на місяць, в Ізраїлі - 12-19 тисяч, в США - 10-12 тисяч. Тому стартап, у якого R&D (Research and Development) офіс в Україні, виплачує зарплату в Україні".(Рос.)
9 листопада 2015, 09:55 — Всеволод Некрасов, для ЕП
інтерв'ю
Яке продовження матиме російсько-українська авіаційна війна? Як зміниться "Укрзалізниця" після реформи? Чи з'являться на українських коліях приватні поїзди? Чи справді повернеться техогляд? Про все це УП поговорила з главою Мінінфраструктури Андрієм Пивоварським.
4 листопада 2015, 13:07 — Роман Романюк, УП
енергетика
Перший заступник голови "Нафтогазу" Сергій Перелома розповів про те, як НАК збирається знижувати ціни для промисловості, чому держкомпанія це робить, і яких наслідків очікує.(Рос.)
2 листопада 2015, 14:30 — Дмитро Рясний, для ЕП
інтерв'ю
"Мені хабарі не пропонували, але натякали на можливість їх отримання. Питали, чи можемо ми порадити, де купити податковий кредит. Я кажу: ми не те що порадити не можемо, ми вам категорично рекомендуємо цього не робити".
16 жовтня 2015, 11:30 — Галина Калачова, Дмитро Дєнков, ЕП
В інтерв'ю "Українській правді" Наталія Яресько пояснює, чому уряд погодився саме на такі умови реструктуризації, і скільки Україна заплатить кредиторам за списання $3,8 млрд.
16 вересня 2015, 23:18 — Севгіль Мусаєва-Боровик