Спочатку Кабмін узяв курс на активний розпродаж держмайна, а тепер робить усе, щоб його пригальмувати. Підсумок - невиконана стаття доходів на 17 млрд грн. Правда, до цього фонд може поставитися по-філософськи - не вперше. (Рос.)
4 вересня 2015, 05:06 — Галина Калачова, для ЕП
Найбільшими загрозами для гривні залишаються можлива ескалація воєнних дій на Донбасі та доступ до ринку запозичень. Загострення ситуації на цих напрямках може в будь-який момент призвести до значного падіння курсу української валюти.
3 вересня 2015, 00:16 — Ольга Дубенська, для ЕП
Будуть перевірятися підприємства, які не скористалися податковим компромісом і не уточнили свої зобов'язання з податку на прибуток. (Рос.)
31 серпня 2015, 14:59 — Галина Калачова, для ЕП
Тіло боргу зменшено на 20%, у Греції - у 2,6 разу більше. Відсоткові ставки не знижені і навіть трохи зросли - Греція добилася їх зниження. Додаткові виплати вірогідні і можуть стати досить високими - у Греції - відсутні.
28 серпня 2015, 15:08 — Олександр Жолудь, Юрій Городниченко, VoxUkraine, для ЄП
Реструктуризація не дасть полегшення бюджету. Хитромудрі умови компенсації втрат кредиторів можуть цілком знищать позитив від списання 20% боргу. І все це після багатомісячного патріотичного галасу про "досягнення" в переговорах. Це не можна назвати успіхом. Мінфін провалив захист інтересів України.
27 серпня 2015, 21:17 — Сергій Лямець, Галина Калачова
Виплати відшкодування вкладникам будуть здійснені через банки-агенти фонду, відділення яких розташовані винятково на території "материкової" України. Фонд не планує жодних дій на тимчасово окупованій території.
21 серпня 2015, 19:52 — Економічна правда
Директор Центру роздрібного бізнесу UniCredit Bank - про поточну ситуацію на ринку фінансових послуг для фізосіб, перспективи розвитку малого і середнього бізнесу, а також банківської галузі України в цілому (рос.)
21 серпня 2015, 11:00 — На правах реклами
Реформи у держсекторі буксують, бо такими активами опікуються люди, які отримують з них вигоду. Поки це джерело не вичерпається, вони будуть за нього триматися. Навіть якщо це означає, що підприємство існуватиме в напівмертвому вигляді і завдаватиме держбюджету збитків. (Рос.)
19 серпня 2015, 14:38 — Галина Калачова, для ЕП
Державі вигідно заплатити більше за місцевий товар, ніж купувати дешевший імпортний. Тобто навіть при тарифі за тепло з біопалива на рівні тарифу на тепло з газу державі вигідно заміщати імпортний газ в ЖКГ.
18 серпня 2015, 17:42 — Олександр Домбровський, Георгій Гелетуха, Іван Надєїн, Володимир Майстришин, для ЕП
Нова система електронних торгів ProZorro не змінила ставлення бізнесу до державних тендерів. Приватні компанії без "зв'язків" у держорганах досі бояться мати справу з державою. Чиновники обіцяють все виправити. (Рос.)
18 серпня 2015, 11:10 — Вікторія Власенко, ЕП
Компанія, що відповідає за важливі ІТ-системи, непрозора з точки зору структури власності. Це ризик для державної безпеки. Офшор не повинен контролювати ключові системи життєдіяльності країни. (Рос.)
17 серпня 2015, 05:27 — Стас Юрасов, ЕП
Поради фонду зводяться до остаточної зачистки пільг. Цього разу він пропонує Україні наступити на найнебезпечніші граблі. Якщо Мінфін дослухається до його порад, ще однією хвилею лобістських суперечок у парламенті не обійдеться. (Рос.)
11 серпня 2015, 02:12 — Галина Калачова, для ЕП