Відсутність нової бульбашки на ринку нерухомості не дає фінансовим ринкам гарантії захисту від інших можливих потрясінь. Корпоративні облігації, приватні фонди, комерційна нерухомість - спалахнути може де завгодно. (Рос.)
7 квітня 2013, 10:18 — Finmarket.ru
Через значний пласт тіньової економіки в країні комісія навряд чи зможе ефективно боротися з фіктивними емітентами. Її зусилля наштовхуватимуться на ще більш витончені схеми, що не суперечать законодавству.
5 квітня 2013, 17:20 — Вікторія Бондарчук, для ЕП
Золотого дощу на державний бюджет не буде. До того ж, надходження в казну мільйонів доларів ще не гарантує, що вони будуть витрачені на соціальні потреби.
4 квітня 2013, 18:02 — Данило Нестеров, ЕП
Нового корпусу міська лікарня №10 так і не дочекалася. Звісно, навіщо "смердам" лікарня? Натомість на "золотій" землі в центрі Києва "Сім'я" будує гігантську клініку для мережі російського олігарха, яка за гроші обслуговуватиме вже непростих киян.
4 квітня 2013, 12:50 — Сергій Щербина, ЕП
Уряд роздає пільги одним галузям і одночасно позбавляє підтримки інші сектори. Невдовзі він збирається подати до Верховної ради законопроект, який змінить основні податкові преференції для аграріїв.
3 квітня 2013, 18:06 — Дмитро Дєнков, ЕП
"Надра юзівська" стала учасником сланцевої угоди, і на її хвості "приїхала" "СПК-геосервіс". Питання, навіщо була введена ця фірма, досі відкрите. Найбільш вірогідна версія - інтерес "сім'ї". Прямих доказів цьому нема, але непрямі знайти вдалося.
2 квітня 2013, 17:24 — Данило Нестеров, Сергій Щербина, ЕП
"З моменту кризи в Україні на ліквідацію пішло більше десяти банків. Чи бодай один з них збанкрутував через проблеми із споживчим кредитуванням? Ні! Цей напрямок для них прибутковий". Хто ж тоді шахрай - людина чи банк?
30 березня 2013, 09:09 — Вікторія Бондарчук, для ЕП
"Київенерго" не проти прямих угод, лише ставить умову: наявність будинкового лічильника теплової енергії на трубі з гарячою водою. Подейкують, що лічильники купили за рахунок міського бюджету і досі зберігають десь на складі.
29 березня 2013, 17:04 — Антоніна Бажан, для ЕП
Хто "сяде на трубу" - питання відкрите. Можливо, гешефт пообіцяють усім - і групі "Росукренерго", і "Сім'ї". Погано для них лиш те, що цей гешефт буде розподілятися на вулиці Намьоткіна в Москві, де стоїть гігантська будівля "Газпрому". (Рос.)
29 березня 2013, 10:09 — Сергій Щербина, ЕП
Представники місцевого самоврядування іскрилися ідеями щодо посилення фінансової незалежності, однак уряд їх не підтримав. Він обмежився обіцянкою "оптимізувати" мережі бюджетних установ, які утримуються місцевими громадами.
28 березня 2013, 17:43 — Дмитро Дєнков, ЕП
Міністерство фінансів пропонує випустити фінансові векселі на 17 млрд грн, щоб ними погасити борги з ПДВ. Але паралельно воно пропонує, щоб ці папери купувалися за схемами факторингу та РЕПО. Дуже схоже на те, що можливість купувати облігації отримають привілейовані структури.
28 березня 2013, 10:21 — Економічна правда
Жоден регіон, крім Києва, не може сам утримувати своїх пенсіонерів. У Донецькій області, щоб прогодувати місцевих пенсіонерів, кожен працюючий донеччанин повинен щомісяця платити в Пенсійний фонд 1 037 грн. Насправді ж "соціальні" нарахування на зарплату там становили 645 грн.
27 березня 2013, 11:01 — Дмитро Боярчук, для ЕП