Найближчим часом, можуть бути змінені голови правління Укрексімбанку та Укргазбанку, а також керівник головної асоціації банків - НАБУ. Вирішується також доля банків "Київ" та "Родовід".
1 квітня 2014, 20:26 — Олександр Дубинський, Сергій Лямець, ЕП
Падіння курсу до 11,5 гривень за долар пов'язано з масштабним рефінансуванням банків і відсутністю валютних інтервенцій НБУ. Знову ринком поповзли чутки про відкати в розмірі 3-5% від суми рефінансування. Це звичайно менше, ніж 7-15% в часи Арбузова-Соркіна. Але тоді і номінальна ставка по стабкредитах була всього лише 6,5-7,5% річних. Зараз вартість таких позик "за прайсом" - 12-19,5% річних.
31 березня 2014, 14:29 — Олексій Комаха, ЕП
Підвищення на 50% ціни на газ, подорожчання на 40% комунальних послуг, відмова від підвищення прожиткового мінімуму та від будь-якої підтримки курсу гривні - далеко не всі умови для надання позики. Україна їх прийняла.
27 березня 2014, 14:47 — Андрій Вишинський, для ЕП
Чотири норми законопроекту про окуповані території, які поставлять поза законом український бізнес, банкірів та їх клієнтів в Криму. (Рос.)
25 березня 2014, 15:23 — Андрій Вишинський, для ЕП
"Експедитори домовилися, що більше не будуть платити хабарі, і попередили про це митницю. Коли вантаж спеціально затримують для отримання "підношення", виїжджають робочі групи. Проблему вдається вирішити". (Рос.)
25 березня 2014, 10:42 — Вікторія Подолянець, для ЕП
Кашкіна я не знаю. Наскільки я розумію, всі керівники підприємств Курченко були просто підписантами. Яка "ключова фігура", б...ь? Повна х...ня... Щодо Бугая - зважений "білий" юрист. Нормальний. Якого, як і мене, брали для створення "білого" сектора бізнесу. Ніякого лайна ми не підписували ніколи.
24 березня 2014, 07:52 — Олексій Комаха, ЕП
Пошуком активів сім'ї Януковича в Україні зайнялися й вітчизняні фінансові розвідники. Однак імена колишнього президента і його сподвижників у свій "чорний список" вони поки не внесли. Більше того, екс-глава НБУ Ігор Соркін досі віддає розпорядження у Нацбанку. (Рос.)
21 березня 2014, 11:20 — Олексій Комаха, ЕП
Дивно, що пропозицію оподатковувати депозити подав Шлапак, який свого часу був заступником голови НБУ, і разом з Яценюком пережив фінансову кризу 2004 року. Обидва чиновника повинні розуміти, до чого призведе введення оподаткування депозитів в той самий час, коли населення все ще в паніці забирає депозити після різкої девальвації.
18 березня 2014, 20:03 — Сергій Лямець, ЕП
Я з Арбузовим ніколи не зустрічався, але, так розумію, по ієрархії в НБУ все підпорядковувалося йому, і все це завжди відбувалося через різних посередників, так звані юридичні компанії, які з ним взаємодіяли. Незважаючи на мою "любов" до Литві чи Латвії, ми жодного разу не відчули, що якесь питання можна вирішити за гроші. Те ж можна сказати про Росію.
18 березня 2014, 10:04 — Лана Лебедєва, Сергій Лямець, ЕП
14 березня НБУ визнав неплатоспроможними банк "Форум" і банк "Меркурій". "Форумом" володів Вадим Новинський, бізнес-партнер Ріната Ахметова, який може мати відношення до "розгойдування" політичної ситуації в Україні. Щодо "Меркурія" існують підозри, наче він перебував під опосередкованим контролем структур, наближених до екс-голові Харківської ОДА Михайлу Добкіну.
17 березня 2014, 10:55 — Олексій Комаха, ЕП
Арешт Фірташа. Суд Пінчука з Коломойським. "Вишки Бойка". Рейдерське захоплення TVi. Арешт рахунків українських чиновників. Ось факти, за якими світова спільнота робить висновок, що таке бізнес в Україні. (Рос.)
14 березня 2014, 20:02 — Економічна правда
Ідея "економічної амністії" - правильна. По-перше, тому що будь-які спроби доганяти, відбирати - це дорого. По-друге - довго. А головне - малоефективно з точки зору економіки. Якщо країні потрібні гроші, а очевидно, що це так, то амністія - зручний шлях, який дозволить досить швидко залучити кошти. (Рос.)
13 березня 2014, 00:22 — Лана Лебедєва, Сергій Лямець, ЕП