До "Родовіду" доклало руку стільки політиків і фінансистів, що я розумію, чому всі тримають цю шафу зачиненою. Вони бояться тієї кількості скелетів, які звідти почнуть випадати. Коли говорять, що цей банк не можна закривати, то треба розібратися, хто скільки звідти вкрав.
9 вересня 2014, 12:09 — Сергій Лямець
Ще 7 серпня НБУ наказав банкам України призупинити всі види операцій в зоні АТО. Працювати там продовжує лише Ощадбанк. Користуючись відсутністю конкурентів, він активно переманює до себе клієнтуру інших установ. НБУ порушень не помічає.
8 вересня 2014, 14:05 — Андрій Терещенко
Ключовим фактором, який визначить динаміку розвитку економіки у 2015 році, буде війна. Поки експерти не закладають "воєнний" сценарій Кабміну у свої прогнози як основний і розглядають його ймовірність нижче 50%. Однак ситуація змінюється дуже швидко. (Рос.)
1 вересня 2014, 22:44 — Галина Калачова, Сергій Лямець
"Надра банк" може стати першою у новітній історії фінансовою установою з топ-10, у яку буде введена тимчасова адміністрація. Як не дивно, але це вигідно власнику банку Фірташу, який позбудеться боргів перед державою і вкладниками. У "Надра" вже введений куратор НБУ, а сам банк визнаний проблемним. (Рос.)
1 вересня 2014, 11:04 — Олексій Комаха, ЕП
Після кількох тижнів перебування Гонтаревої на посту керівника НБУ стає зрозуміло, що обвал курсу гривні - свідома політика. Невідома тільки мета, заради якої це робиться. (Рос.)
27 серпня 2014, 13:06 — Олексій Комаха, ЕП
Населення врятує втручання міжнародних фінансових інститутів, які дадуть Україні новий кредит. Звісно, цього буде мало для зупинки девальвації. Нацбанку доведеться запровадити жорстке адміністративне обмеження роботи валютного ринку. Кредит довіри на такі дії вже є. (Рос.)
20 серпня 2014, 22:23 — Олексій Комаха, ЕП
Банкрутство "Родовід банку" стало найбільш брудною банківською оборудкою за роки незалежності. Минуло вже чотири роки, а у справі досі виникають нові епізоди. На диво, жоден з учасників цієї історії не притягнений до відповідальності. Схоже, усі головні фігуранти "домовляться" із слідством.
19 серпня 2014, 01:24 — Андрій Вишинський, для ЕП
Те, що Кабмін називає децентралізацією, насправді є підвищенням податків і перевантаженням на місцеві бюджети величезної частини обов'язків держави. Суто передвиборчий трюк Арсенія Яценюка до болю нагадує ініціативи часів Миколи Азарова. (Рос.)
15 серпня 2014, 12:55 — Галина Калачова
Глибину можливого падіння точно ніхто передбачити не може. За чутками, експортери вже близько місяця не заводять валюту в країну, сподіваючись продати її у найближчому майбутньому по 15 грн за дол або навіть дорожче. (Рос.)
13 серпня 2014, 13:56 — Олексій Комаха, ЕП
"Мені постійно говорять: мій напрямок найважливіший. Я відповідаю, що такого не буває. Коли в бюджеті нема коштів, потрібно давати усім однаково в пропорційному відношенні. Є така дитяча казка про сороку, коли всіх сорочат потрібно нагодувати однаковою кількістю каші. Так і у нас".
12 серпня 2014, 17:55 — Світлана Крюкова, для ЕП
Уряд відмовився від варіанту податкової реформи, який розробляв міністр економічного розвитку і торгівлі Павло Шеремета. Реформу почали готувати податківці. Те, що вони запропонували, ніяк не можна назвати полегшенням. (Рос.)
12 серпня 2014, 10:53 — Галина Калачова, для ЕП
- Що може статися, якщо війна триватиме, в квартирах буде холодно, доходи впадуть, а безробіття зростатиме? - Знайдуться політичні лідери, які, зігравши на цьому, спробують дестабілізувати ситуацію, і будуть політичним шляхом вирішувати цю проблему. Умовно кажучи, може бути третій Майдан або ще щось. (Рос.)
11 серпня 2014, 14:30 — Олексій Комаха, Сергій Лямець, ЕП