Публічну догану Кличку розглядають як рукавичку, яку Арсеній Яценюк кинув президенту Петру Порошенко в боротьбі за "свою" людину в кріслі міністра фінансів. За останніми відомостями, це не буде Олександр Шлапак.
23 листопада 2014, 22:40 — Галина Калачова
"Ці регіони заявляли, що годують усю країну. Добре, нехай спробують тепер прогодувати самих себе. Система взаємин проста: режим вільної економічної зони і самодостатності бюджетного процесу. Хотіли автономії - отримуйте". (Рос.)
18 листопада 2014, 21:13 — Галина Калачова, для ЕП
Скоротивши бюджетні видатки та масштаби шкідливого державного втручання в економіку, Україна може одним пострілом вбити двох зайців: уникнути фінансової кризи та створити підґрунтя для економічного зростання.
17 листопада 2014, 15:14 — Олег Гаврилишин, Марія Сидорович, Любомир Шавалюк
В офшори повз держбюджет виводяться величезні суми, такі не зайві у воєнний час. Однак Мінфін і податківці не зацікавлені в контролі над трансферним ціноутворенням. Чому? Питання до президента і прем'єра.
14 листопада 2014, 18:23 — Андрій Вишинський, для ЕП
"Заяви про відсутність фондового ринку нагадують крилате твердження радянської тітки про те, що в СРСР нема сексу. Більшість операцій з переходу корпоративних та боргових прав в Україні здійснюється через купівлю-продаж цінних паперів".
11 листопада 2014, 09:25 — Вікторія Бондарчук, для ЕП
У Донбасі Україна потрапила у ту ж пастку, що і в Криму. Для Києва це своя територія, тому він не кидає тамтешніх людей. Дає газ, воду, електроенергію, обтираючи з лиця плювки сепаратистів, які вимагають від України ще й пенсій.
6 листопада 2014, 14:10 — Данило Нестеров, ЕП
Неповернення боргів кримськими позичальниками - одна з ключових проблем українських банків. Вона змушує їх фіксувати мільярдні збитки та шукати кошти для латання дір у капіталі. Поки держава ховає голову у пісок, банки діють на свій страх і ризик. Діють, ризикуючи отримати претензії від держави.
5 листопада 2014, 12:41 — Василь Пасочник, для ЕП
Закон корисний, але недосконалий. Навряд чи загроза сплати 5100-8500 грн штрафу перешкодить вигодоодержувачу використовувати надприбуткові схеми.
4 листопада 2014, 15:21 — Олександр Лємєнов, для ЕП
Результати зустрічей з топ-менеджментом банків можна вважати провалом для топ-менеджменту Нацбанку. Фактично, підопічних Гонтарєвої "послали". Кажуть, вона уже написала заяву про відставку. (Рос.)
3 листопада 2014, 11:28 — Олександр Дубинський, для ЕП
Невеликий банк, який без особливої реклами працює на ринку вже понад 20 років, стверджує - саме він пропонує найкращі в Києві умови користування індивідуальними сейфами, а також персоналізоване банківське обслуговування нового покоління.
1 листопада 2014, 07:00 — На правах реклами
Навіщо Кабмін створює вугільну держкомпанію? Уникнути сплати боргів банкам? Уряд поводить себе як проблемний позичальник, який намагається втекти від відповідальності шляхом шахрайства. НБУ на порушення заплющує очі. Генпрокуратура до справи не залучається. (Рос.)
31 жовтня 2014, 14:47 — Андрій Терещенко, для ЕП
НБУ скасував найважливіші обмеження на відтік капіталу. Це довело, що в Україні більше нема сильного центрального банку. Ним можуть маніпулювати всі: МВФ, уряд, президент, а тепер і бізнес через своїх лобістів. Нехай навіть регулятор був у чомусь неправий, але він повинен мати право наполягати на тих заходах, які він вважає потрібними у даній ситуації.
30 жовтня 2014, 21:15 — Сергій Лямець, Галина Калачова