Жоден успішний і цивілізований бізнесмен ніколи не стане наймати на роботу українських чиновників - вони профнепридатні. Але українських "акціонерів" це не бентежить.
Андрій Черніков
Андрій Черніков, головник редактор рейтингу "ТОП-300"
26 лютого 2010, 11:51
Спроби цінової стабілізації за допомогою адміністрування, "залякування" перевірками і контролем, приречені на провал.
Василь Юрчишин
Василь Юрчишин - директор економічних програм Центру Разумкова.
25 лютого 2010, 14:12
Зниження курсу долара може бути дуже важливим. Якщо реальна його вартість впаде на 25%, і це позначиться на імпортних цінах, то дорожчий імпорт, ймовірно, уповільнить зростання реальних доходів.
Мартін Фельдштейн
Мартін Фельдштейн, професор економіки Гарвардського університету, президент Національного бюро з економічних досліджень.
23 лютого 2010, 15:11
Напруженість всередині ЄЦБ, а також між країнами зони євро не передрікають нічого доброго для стабільності єдиної валюти: як зовні, так і у відносинах між країнами, а також з огляду на інфляцію.
Сильвестр Ейфінгер
Сильвестр Ейфінгер - професор фінансової економіки в Університеті Тілбург, Голландія. Стаття написана у співавторстві з Едіна Муягік, монетарним економістом в інституті Euro Currency Research і в Університеті Тілбург.
19 лютого 2010, 16:22
Я впевнений, що новий президент і уряд звернуть увагу на бурхливу діяльність Сергія Петрашка з використання владних повноважень для боротьби із своїми опонентами.
Вадим Гриб
Вадим Гриб, голова наглядової ради групи компаній "ТЕКТ", для ЕП
17 лютого 2010, 19:03
Що робити з банківською кризою? Вартість інвестицій установ слід негайно знизити до її ринкової вартості, а усі договори з власниками акцій і боргових зобов'язань - реструктурувати.
Бредфорд Корнелл
Бредфорд Корнелл, професор Каліфорнійського інституту технології.
16 лютого 2010, 17:58
За рахунок механізму рекапіталізації слід створити банк розвитку, який фінансував би великі інфраструктурні проекти. Хтось перший має розпочати масштабне, на 10-20 мільярдів гривень, кредитування економіки.
Олександр Савченко
Олександр Савченко, заступник міністра фінансів, доктор економічних наук, почесний президент громадської організації "Народні фінанси", екс-заступник голови НБУ.
15 лютого 2010, 13:31
Українці виявилися дуже законослухняною нацією. Для них слово "банк" - це синонім влади, тому вони несуть туди останню копійчину, намагаючись "бути у графіку" кредитного договору.
Анатолій Родзинський
Анатолій Родзинський, генеральний директор Консультаційного центру з питань банкрутства
12 лютого 2010, 13:15
Божевільна версія полягає у тому, що злий геній викупить залишки банку і створить на їх основі щось сильне. Тінь батька Фірташа, яка блукає сторінками ЗМІ, звичайно, багата, але вона далеко не ідіотична.
Сергій Лямець
Сергій Лямець, ЕП
11 лютого 2010, 12:08
Ринки самі по собі не стануть виходом із ситуації, принаймні, найближчим часом. Потрібні дії уряду, а це потребує ефективного і вольового політичного керівництва.
Джозеф Стіґліц
Джозеф Стіґліц - професор Колумбійського університету, лауреат Нобелівської премії в галузі економіки за 2001 рік. Автор нещодавно опублікованого бестселера "Вільне падіння: Америка, вільні ринки і занурення світової економіки".
10 лютого 2010, 13:01
Існують столичні проекти, під які збиралися кошти інвесторів ще 2007 року, а будівництво досі не розпочато. В інших випадках роботи зупинялися на 50-відсотковій позначці.
Дмитро Дєнков
Дмитро Дєнков, ЕП
9 лютого 2010, 16:01
Ми - "бидло", "холопи", "чорні люди", давати нам зброю небезпечно для можновладців. Наше місце біля урни для сміття або голосування. Не більше.
Юрій Шпак
Юрій Шпак, економіст
5 лютого 2010, 10:22