Гроші можна було б зібрати і в Україні, створивши для цього акціонерне товариство з виробництва літаків за кошти пересічних громадян та юридичних осіб. Так роблять в усьому світі. Але ж українські можновладці навіть не робили таких спроб.
Марко Олівенський
Марко Олівенський, кандидат економічних наук
14 червня 2010, 19:35
Зверніть увагу: навіть назва професії не відповідає характеру роботи. Справді: вчитель - вчить, токар - точить, конструктор - конструює, а економіст у нас нічого не економить, він лише більш-менш якісно фіксує результати роботи інших.
Олександр Гнєдаш
Олександр Гнєдаш, аналітик, кандидат технічних наук
11 червня 2010, 12:37
У 2010 році Україна на 95% будує за свої гроші. Криза подарувала можливість українським девелоперам і рітейлерам розвиватися в умовах відсутності тотальної конкуренції з боку потужних іноземних структур.
Вадим Непосєдов
Вадим Непосєдов, президент холдингу UTG "Українська торгова гільдія"
10 червня 2010, 16:33
Аналіз структури та складу комітету з економічних реформ свідчить, що він був створений не стільки для перетворень, скільки для відволікання виборців від дій влади, пов'язаних з черговим перерозподілом власності.
Марко Олівенський
Марко Олівенський, кандидат економічних наук
9 червня 2010, 16:46
Російські спецслужби з'ясовують, якими технологіями цікавиться Захід, аби визначити власні пріоритети інноваційного розвитку. Ключові галузі - космос та біотехнології. Конкурувати у цих секторах може і Україна.
Андрій Муравський
Андрій Муравський, журналіст
8 червня 2010, 18:23
Ліквідація наслідків аварії може обійтися в 2-3 мільярди доларів. Таким чином, загальні збитки складуть 7,5 мільярдів доларів. От у що перетворилася економія півмільйона доларів.
Ганна Первінкіна
Анна Первінкіна, аналітик ФГ "Каліта-Фінанс"
7 червня 2010, 19:18
Деякі уряди поводять себе так, ніби спад є тимчасовим, і невдовзі повернуться веселі часи. Навряд чи. Довготривала тенденція зруйнована назавжди. Після цієї кризи ніщо в економіці не залишиться таким, яким воно було раніше.
Сильвестр Ейфінгер
Сильвестр Ейфінгер - професор Університету Тілбург, Голландія. Текст написаний у співавторстві з Едіною Муягік - економістом інституту Euro Currency Research і Університету Тілбург.
4 червня 2010, 18:42
За все зроблене на користь росіян з кінця 2009 року треба розплачуватися з нинішніми українськими можновладцями, які мовчки спостерігають за подіями у металургійній галузі.
Марк Олівенський
Марко Олівенський, кандидат економічних наук
3 червня 2010, 16:45
Неймовірно, але факт: більш-менш виразною презентацією України для туристів займається іноземне комерційне підприємство, а державний інтерес не представлений жодним ресурсом з доменом першого рівня.
Едуард Рубін
Едуард Рубін, директор Telesens International ltd.
2 червня 2010, 11:16
Схоже, в українській інтерпретації європейська незалежність центрального банку обернулася використанням цього принципу у прибуткових цілях. Це, на жаль, не єдиний приклад своєрідної приватизації державних установ.
Володимир Рябошлик
Володимир Рябошлик, екс-заступник міністра економіки України
1 червня 2010, 15:23
Підприємці хочуть, щоби рівень податків відповідав рівню накопичення ними капіталу. Тігіпко ж сповідує підхід до реформ, традиційний для податківця: більше надходжень у бюджет.
Марко Олівенський
Марко Олівенський, кандидат економічних наук
31 травня 2010, 18:30
Успіх фірми залежить від того, наскільки робітники ідентифікують себе з організацією і з їхньою роботою у ній. Якщо вони не роблять цього, то будуть прагнути заохочення, замість того, щоб реалізовувати цілі організації.
Джордж Акерлоф
Джордж Акерлоф, лауреат Нобелівської премії з економіки 2001 року, професор Каліфорнійського університету. Співавтор тексту - Рейчел Крантон, професор Університету Дюка.
28 травня 2010, 16:22