Мені заперечать: а як ви хотіли? Куди подіти пенсіонерів, інвалідів, охорону здоров'я? Так, але податки треба брати тільки у таких кількостях, які не призведуть до банкрутства підприємця, бо він з годувальника перетвориться у зайвий рот.
Олег Онисько
Олег Онисько, Харків
6 жовтня 2010, 12:08
Держава отримує готовий об'єкт, який не вимагає бюджетних коштів на його утримання, а інвестор - прибуток за рахунок його експлуатації. Отже, зростає туристична привабливість і об'єкта, і країни.
Олена Велика
Олена Велика, керуючий партнер та CEO ІК Adamant Investments
5 жовтня 2010, 15:14
Надмірна обережність, після виправлення балансів, відносно швидко пройде. Якщо уповільнення на зовнішніх ринках не приведе Україну до нової рецесії, кредитування відновиться, причому, скоріш "швидше", ніж "повільніше"
Павло Кухта
Павло Кухта, econoblog.com.ua
4 жовтня 2010, 13:47
Коло замкнулося. Винних немає, попереду продуктові картки у державі, яка колись годувала 150 мільйонів громадян колишнього СРСР. Чи це і є економіка?
Марко Олівенський
Марко Олівенський, кандидат економічних наук
1 жовтня 2010, 11:56
"Здається, Азаров і Тігіпко живуть, наче в космосі. Контрабанда на мільйони гривень надходить в Україну і продається на "7-му кілометрі", на ринку "Барабашово", на інших великих ринках".
Юрій Глухов
Юрій Глухов, uriy-gluhov.blogspot.com, для ЕП
30 вересня 2010, 16:11
Політиків, одержимих нинішніми труднощами, не дуже цікавить, коли буде наступна криза - через 50 чи 75 років. Отже, реформу системи регулювання слід сконструювати так, щоб звести до мінімуму короткострокові витрати.
Жан Пізані-Феррі
Жан Пізані-Феррі, директор аналітичного центру "Брейгель", Брюссель
29 вересня 2010, 17:51
За різними оцінками, населення України поза банківською системою має 30-40 мільярдів доларів. В умовах хронічного недофінансування усіх галузей цей ресурс може відіграти істотну роль у відновленні і розвитку економіки.
Сергій Бродович
Сергій Бродович, голова Інвестиційної групи "ТАСК"
28 вересня 2010, 16:48
"Ти займаєшся дивними справами: вчиш людей дурити державу". Однак чи правильно казати, що тіньова економіка - це погано, якщо вона дозволяє громадянам, у тому числі пенсійного віку, виживати?
Марко Олівенський
Марко Олівенський, кандидат економічних наук
27 вересня 2010, 14:58
Молодь чекає від уряду не збанкрутілих мантр про мораль, а відмови від спільного казана. При цьому вона з розумінням ставиться до ідеї платити у солідарну систему, але не через прив'язку до зарплати, а через цільовий податок.
Володимир Щербина
Володимир Щербина, підприємець, економіст, Львів
23 вересня 2010, 18:07
Можна один раз, посиливши податковий тиск, отримати короткочасний ефект. Але потім цей ефект розтане, як дим. І збирання податків буде нагадувати криву дельта-функції, яку в студентські часи ми жартома описували так: ні фіга, до фіга, ні фіга.
Едуард Рубін
Едуард Рубін, директор Telesens International ltd.
22 вересня 2010, 15:18
Якщо не враховувати витрати на ремонт приміщення та податки, то вкладені 800 тисяч доларів окупляться за 18 років, а 1,4 мільйона доларів - за 31 рік. Якщо ж врахувати витрати і "простої", ці цифри сміливо можна збільшити на 20-30%.
Олег Онисько
Олег Онисько, Харків
21 вересня 2010, 17:44
Корпорації навчилися спокійно ставитися до поганих новин, списувати втрати і рухатися далі, але наш уряд на ще не здатний. За кредитний ризик на іпотечному ринку відповідає уряд, за ринковий ризик - ФРС. Приватний ринок, по суті, зник.
Джозеф Стіґліц
Джозеф Стіґліц, професор Колумбійського університету, лауреат Нобелівської премії з економіки
20 вересня 2010, 14:51