Чи готова нинішня влада до скорочення державного апарата, до відмови від пільг, державних дач, автомобілів і літаків, до переходу на максимально жорсткий варіант економії у державних структурах? Чи має влада волю до реформ? (Рос.)
Наталія Королевська
Наталія Королевська, народний депутат України, голова парламентського комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва
16 листопада 2010, 14:26
Що цікаво, президент Віктор Янукович свого часу обрав Раду для перезахисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук. Вікторе Федоровичу, захистіть свою наукову альма-матер!
Надія Князев
Надія Князев, викладач кафедри українознавства Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, член Національної спілки журналістів України
15 листопада 2010, 16:54
Те, що зветься Україною, все більше стає схожим на обломки корабля, який бовтається без керма і вітрил у бурхливому океані всесвітнього політичного, військового та економічного протистояння всіх з усіма.
Марко Олівенський
Марко Олівенський, кандидат економічних наук
15 листопада 2010, 13:49
Поки в Україні не пройдуть масові демонстрації і страйки, як у Німеччині чи Греції, поки народ не покаже кланам волю до змін, Україна ніколи не стане ні Німеччиною, ні навіть Грецією.
Віктор Горобчук
Віктор Горобчук, лідер об'єднання "Загальноукраїнський трудовий рух - солідарність", голова представництва міжнародного центру впровадження програм ЮНЕСКО в Італії
12 листопада 2010, 13:52
Як Україна готується до Євро-2012 - це теж антиреформа. ФПГ будують аеропорти, стадіони та готелі, але дороги залишаються розбитими. І Україна, швидше, зникне з карти планети, але так і не прийме закон про концесії доріг. (Рос.)
Андрій Черніков
Андрій Черніков, журналіст
12 листопада 2010, 11:04
Спрощується процедура звільнення працівника. На це вже не потрібне погодження профспілки. Роботодавцям також дозволяється слідкувати за працівниками за допомогою технічних засобів, включно з відеоспостереженням.
Андрій Павловський
Андрій Павловський, народний депутат, фракція БЮТ
11 листопада 2010, 12:52
Якось начальник департаменту сказав мені тет-а-тет: "Ти навіть не уявляєш, як дорого коштує мій час". Справді, як можна купити собі авто за 100 тисяч доларів, отримуючи зарплату 2-4 тисячі гривень?
Петро Шевченко
Петро Шевченко, незалежний журналіст, екс-кореспондент видання "КоммерсантЪ-Украина"
10 листопада 2010, 12:24
Частка зарплати у вартості кінцевого продукту з нинішніх 17-28% має зрости до європейського і світового рівня - 55-80%. Однак чи до цього зараз владі країни, у якій невпинно збільшується число мільйонерів і армія бідняків?
Мирослав Якібчук
Мирослав Якібчук, голова Національного форуму профспілок України
9 листопада 2010, 14:03
В Америці продажність знаходиться на більш високому рівні. Купуються не окремі судді, а самі закони, через внески на користь виборчих кампаній та лобіювання, що отримало назву "корупції по-американськи".
Джозеф Стіґліц
Джозеф Стіґліц - лауреат Нобелівської премії з економіки, професор Колумбійського університету
9 листопада 2010, 13:14
Значить, Азаров мав розмову з главою Держкомстату не пізніше ранку 5 листопада, під час якої обговорювалися параметри жовтневої інфляції. Велике питання, хто кому повідомив "правильну" цифру: керівник Держкомстату - прем'єру чи навпаки?
Юрій Глухов
Юрій Глухов, uriy-gluhov.blogspot.com
8 листопада 2010, 13:40
Якщо ви хочете прискорити процедуру, готуйте 200 доларів, дешевше не буває. За ці гроші реєструвати будуть місяць, зате не доведеться стояти у чергах. Можна і швидше, але й обійдеться це дорожче - від 1 тисячі доларів.
Ярослав Грущинський
Ярослав Грущинський
5 листопада 2010, 13:41
Цікаво, що вони будуть жерти у недалекому майбутньому при такому ставленні до малого бізнесу? Можна і коректніше: чим при такій економічній політиці вони у недалекому майбутньому збираються наповнювати бюджет?
Олег Онисько
Олег Онисько, Харків
3 листопада 2010, 15:06