Головним для Сполучених Штатів буде усвідомлення, що їм доведеться відмовитися від імперських доктрин світової глобалізації "вільного" ринку, які ще міцно сидять в головах абсолютної більшості американців.
Марко Олівенський
Марко Олівенський, кандидат економічних наук
16 травня 2011, 11:07
А ще в НБУ можна розбагатіти, навіть маючи скромний оклад. "Когось цікавить не зарплата, а можливість "лівих" заробітків". "Комерсанти" готові платити навіть за інформацію про те, які останні тенденції існують всередині регулятора.
Сергій Лямець
Сергій Лямець, спеціальний кореспондент "Економічної правди"
13 травня 2011, 16:24
А чого вартий останній винахід відомства - "лінгвістична" зброя масового нищення ПДВ-кредиту? Податківці кардинально змінили своє ліберальне ставлення до мовного питання: тепер не визнаються накладні, заповнені не українською мовою.
Іван Чалий
Іван Чалий, Центр Лібермана
12 травня 2011, 13:04
Нині, коли 40% американського багатства йдуть 1% одержувачів, США є "країною можливостей" ще менше, ніж Європа. Для прогресистів ці жахливі факти - частина стандартного списку скарг. Новація у тому, що до цього хору приєднався МВФ.
Джозеф Стіґліц
Джозеф Стіґліц - лауреат Нобелівської премії з економіки, професор Колумбійського університету
11 травня 2011, 17:28
Комфортний для української економіки валютний курс знаходиться в діапазоні 11-14 гривень за долар. Через більш швидке інфляційне знецінення гривні порівняно з доларом і євро гривня повинна девальвувати і далі.
Юрій Глухов
Юрій Глухов, uriy-gluhov.blogspot.com
10 травня 2011, 13:15
Українцям слід створити публічне акціонерне товариство з видобутку нафти і газу. На такий прибутковий проект вже зараз можна зібрати 10 мільярдів доларів. Одночасно вирішилася би проблема зростання заощаджень людей.
Марко Олівенський
Марко Олівенський, кандидат економічних наук
6 травня 2011, 13:58
Нам потрібен новий вид політиків, які вестимуть виборні кампанії за допомогою вільного інтернету, а не через платну пресу. Коли політики звільняться від пожертвувань з боку фірм, вони зможуть контролювати корпоративні зловживання.
Джефрі Сакс
Джефрі Сакс, професор економіки, директор Інституту Землі при Колумбійському університеті
5 травня 2011, 17:14
Невже влада вірить, що "підняти" село вдасться завдяки приватизації та введенню у товарообіг сільськогосподарських земель? Позитивних результатів не буде - уже маємо "ефективних" власників у промисловості. Чи не досить?
Володимир Назаров
Володимир Назаров, доктор технічних наук, професор, с. Бахматівці, Хмельниччина, econaturologia.com.ua
4 травня 2011, 15:13
При солідарній пенсійній системі, яка існує в Україні, гроші працюють на власну економіку, а при накопичувальній - на іноземну. МВФ терпіти такий стан речей більше не бажає.
Сергій Яременко
Сергій Яременко, екс-заступник голови НБУ, радник міністра економіки
29 квітня 2011, 17:20
Навіть коли було визнано все частішу появу "мильних бульбашок" цін на активи, багато хто сподівався, що зусилля, які вживаються для виявлення і "проколювання" таких "бульбашок" на ранній стадії, будуть неможливі і потенційно згубні.
Отавіано Кануто
Отавіано Кануто, віце-президент Світового банку
29 квітня 2011, 13:01
Отже, умови праці шахтарів, металургів, швачок, малих підприємців та інших працівників будуть узгоджуватися між мільярдером Фірташем та мільярдером Тігіпком в присутності "регіонала" Хари під наглядом президента.
Марко Олівенський
Марко Олівенський, кандидат економічних наук
28 квітня 2011, 13:03
Українські компанії зазвичай продають акції за кордоном. Тобто благом від розвитку вітчизняних фірм користуються громадяни, зокрема пенсіонери, інших держав, а українці - знову серед аутсайдерів.
Петро Шевченко
Петро Шевченко, Детектор ринку, для ЕП
27 квітня 2011, 17:31