Росія, підписавши харківські угоди, підтвердила закладену в "договорі Тимошенко-Путіна" ціну на газ, забезпечила собі гарантований збут енергоносіїв, політичну та економічну слабкість України і продовжила перебування флоту в Севастополі. Що ж отримала Україна? Нічого. Вона програла все.
Олег Волчанський
Олег Волчанський, начальник фінансового відділу комерційного банку
2 червня 2011, 11:51
Ще один крок - скорочення видатків на державні закупівлі. Медвєдєв говорив про 15% видатків, які повинні компенсувати зниження обсягів відрахувань до соцфондів. В Україні мова повинна йти мінімум про 30% економії, вже закладеної в ціну закупівлі як "вдячність" чиновникам.
Сергій Євтушенко
Сергій Євтушенко, голова Державного агентства з управління національними проектами 2010-2011 роки
1 червня 2011, 12:06
Недавно я дізнався, що закарпатські лісоруби поїхали збирати хміль до Польщі. Ось вам структурне безробіття. Це призведе до того, що донецькі шахтарі, цілком ймовірно, поїдуть рубати ліс на Закарпаття. Теоретично це можливо.
Олексій Зволінський
Олексій Зволінський, старший партнер групи компаній GP Group
31 травня 2011, 12:00
Часто для зменшення суми податку сторони домовляються і пишуть меншу ціну, ніж це є насправді. Ініціатором такої змови частіше виступає продавець, адже саме він повинен сплатити податок. Ризикує у цій ситуації не він, а покупець.
Ярослав Грущинський
Ярослав Грущинський, юрист, кандидат наук
30 травня 2011, 12:15
Як показує ЄС, давня ворожнеча і боротьба можуть перетворитися на взаємовигідне співробітництво, якщо регіон буде прагнути до забезпечення своїх довгострокових потреб, а не назад, до своєї давньої ворожнечі та конфліктів.
Джефрі Сакс
Джефрі Сакс, професор економіки, директор Інституту Землі при Колумбійському університеті, радник генерального секретаря ООН з питань Цілей розвитку тисячоліття
27 травня 2011, 11:34
Будівельну реформу вирішили перетворити на будівельний експеримент. Очевидно, що закон стримує інвестиційну активність. Схоже, це спланована акція. Девелопери і замовники будівництва поки мовчать.
Наталія Доценко-Білоус
Наталія Доценко-Білоус, адвокат юрфірми "Василь Кісіль і партнери"
26 травня 2011, 10:48
Пригадується, як Азаров риторично запитував невідомо в кого: "А хіба на наших підприємствах не можна робити праски?". А одяг, взуття, меблі? Не кажучи про картоплю і цибулю.
Юрій Глухов
Юрій Глухов, uriy-gluhov.blogspot.com
25 травня 2011, 11:22
Суецький канал повинен залишатися безпечним і надійним маршрутом. Будь-яка загроза нормальній експлуатації каналу може зсунути далекосхідний маршрут до південних берегів Африки, залишаючи осторонь Середземномор'я.
Хав'єр Солана
Хав'єр Солана, президент Центру з вивчення глобальної економіки та геополітики при бізнес-школі ESADE в Мадриді, колишній генеральний секретар НАТО
24 травня 2011, 12:04
Приклад спонтанної, але системної солідарності підприємців - ринок "Лісовий". Проблеми спричинило непродумане рішення Київради про ліквідацію малих архітектурних форм.
Дмитро Крейнін
Дмитро Крейнін, власник столичного ринку "Лісовий", депутат Київської облради, член фракції "Удар" Віталія Кличка
23 травня 2011, 12:24
Ми маємо стратегію економічного розвитку держави, спрямовану не на захист інтересів українського суспільства, а на захист вузької групи осіб, що становлять олігархічний клас, і фактично диктують усім правила гри.
Тетяна Сидорук
Тетяна Сидорук, для ЕП
19 травня 2011, 12:07
Якби більше дівчат пішло в школу покоління назад, то зараз можна було б врятувати від смерті мільйони дітей, і мільйони родин були б більш освіченими і здоровими.
Еджаз Гхані
Еджаз Гхані, економіст
18 травня 2011, 11:51
Звична річ: чиновництво, проводжаючи міністерських спеціалістів на пенсію, на останній рік призначає їм надбавки, збільшує навантаження, преміює і при зарплаті 4 тисячі гривень "натягує" пенсію 6 тисяч гривень. Те, що ця вакханалія робиться коштом звичайних людей, чиновників не турбує.
Олексій Гашинський
Олексій Гашинський, організація "Центр змісту"
17 травня 2011, 17:23