Підвищення пенсії за три місяці відбулось аж на 0%. Якщо взятии зарплати, то вони стали нижчими (оскільки людей перевели на 0,5 ставки). А ось підвищення вартості життя відбулось - на 37%.
Святослав Грабовський
Святослав Грабовський, www.stop-tarif.info
9 квітня 2012, 09:20
Збільшився розрив між середніми доходами населення і заробітком верхівки корпоративного менеджменту. У США він становив в 1965 році 24 рази, а в 2010 році - 325 разів! Однак про повну відмову від капіталізму та ринкової економічної моделі не йдеться (рос.)
Нана Яковенко
Нана Яковенко, аналітик міжнародної організації космічного зв'язку "Інтерсупутник", експерт Міжнародного інституту енергетичної політики і дипломатії МДІМВ (У) в Росії.
8 квітня 2012, 10:40
Я хочу привнести в коледж ті навички менеджера, якими користуюся, керуючи компанією, і у мене є уявлення, що і як потрібно змінити, щоб навчання стало максимально ефективним (рос).
Едуард Рубін
Едуард Рубін, директор компанії Telesens, заступник голови правління Харківської філії Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА), доцент НТУ "ХПІ"
6 квітня 2012, 12:37
Процесуальний аспект представництва інтересів банківських установ в суді органами прокуратури залежить виключно від обгрунтованості в позовній заяві порушення інтересів держави в кожному конкретному випадку (рос.).
Антон Жданов
Антон Жданов, старший юрист ЮК "Саєнко Харенко"
5 квітня 2012, 17:50
Основа рейдерства в країнах з розвиненою ринковою економікою полягає в заробітку на різниці вартості акцій і майна компанії, що поглинається. Після захоплення воно розпродається по частинах. В Росії та Україні рейдерство, в основному, носить кримінальний характер (рос.).
Наталя Мартинюк
Наталя Мартинюк, старший юрист Arzinger
5 квітня 2012, 15:54
Зміни, що відбуваються в глобальній економіці, відчувають як провідні держави світу, так і країни, які перебувають на перехідному етапі. Україна до цих змін зараз не готова. Країна ризикує залишитися в хвості світової економіки, так і не реалізувавши свій чималий економічний і людський потенціал.
Олексій Байєр, для ЕП
Олексій Байєр, живе в США з 1975 року. Закінчив Колумбійський університет, отримав ступінь магістра з міжнародної економіки у Школі міжнародних відносин університету Джонс Хопкінс у Вашингтоні. З 1984 року працює у фінансовому секторі, займав відповідальну посаду в Standard & Poor's, був старшим економістом по фінансовим ринкам в Economist Intelligence Unit. У 1992 році заснував компанію Kafan FX Information Services.
5 квітня 2012, 12:31
Лютий може стати відправною точкою для поліпшення стану платіжного балансу. Стриманий оптимізм зумовлює низка зовнішніх та внутрішніх економічних факторів, а також збалансована економічна політика Національного банку, якому вдається комбінувати конроль над ліквідністю у банківський сфері та стимулювння кредитування.
4 квітня 2012, 11:14
Найпопулярнішим видом заощадження доходів є банківські депозити. Інвестувати в депозит не виходить, оскільки ставки за ними, якщо не послуговуватися офіційними даними Державного комітету статистки, не перекривають темпи знецінення гривні.
Юрій Віннічук
Юрій Віннічук, спеціальний кореспондент "Економічної правди"
3 квітня 2012, 12:53
В РФ вартість 25-хвилиного польоту (вищий пілотаж) на МіГ-29 становить $13,5 тис, за 45 хвилин в повітрі на цьому ж літаку турист платить $16 тис. Бажаючим потішитись згодом отриманою насолодою пропонують фото- ($300) або відеорепортаж ($800). Попри зазначені ціни, кількість "авіатуристів" сягнула майже двох сотень.
Ігор Винниченко
Ігор Винниченко, доцент катедри країнознавства і туризму Київського національного університету ім. Тараса Шевченка
2 квітня 2012, 12:24
Популізм віддаляє політику уряду все далі від економічно обґрунтованих кроків. Саме вперте небажання підвищувати тарифи для населення напередодні виборів призводить до погіршення стану НАК “Нафтогазу”, яка вже через 1-2 роки може стати банкрутом.
Юрій Віннічук
Юрій Віннічук, спеціальний кореспондент "Економічної правди"
30 березня 2012, 16:55
"Адвокати ці мої - тварі кончені, просто мразі... Це чистої води провокація. Мстяться, мабуть, що їх вигнали"
Економічна правда
"Економічна правда", економічний проект "Української правди"
30 березня 2012, 14:48
Реальними претендентами на перемогу в боротьбі за перспективні ділянки сланцевого газу є великі іноземні компанії, які мають набір усіх необхідних складових: технології, досвід і фінансові можливості. До таких безперечно відносять Shell та ВР.
Андрій Закревський
Андрій Закревський, власник та оглядач "Першого бурового порталу"
29 березня 2012, 17:53