Наслідки аварії: ДТЕК повідомив, коли з’явиться світло у двох районах Києва
-
22 червня, 13:02
Енергетики працюють над поверненням світла киянам у Дніпровському та Дарницькому районах столиці, де подачу електроенергії довелося аварійно зупинити.
Про це інформує ДТЕК.
"Дніпровський та Дарницький райони Києва: енергетики відновлюють світло після аварії. Електропостачання має повернутись в домівки до 16:00", – говориться у повідомленні.
Раніше з'явилася інформація про відсутність електроенергії у Голосіївському, Дарницькому та Дніпровському районах Києва. Зупинився фунікулер і тролейбуси № 43 та № 50 на проспекті Соборності.
Нагадаємо:
Внаслідок російського масованого удару, станом на ранок 22 червня, є нові знеструмлення у семи областях країни.