Українська правда

Херсонська ТЕЦ призупинила роботу: скільки мешканців без тепла

- 4 грудня, 11:05

Херсонська ТЕЦ призупинила роботу. Без тепла залишилися 470 будинків — понад 40,5 тисячі абонентів.

Про це повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

"Впродовж останніх днів російські окупанти інтенсивно атакували Херсонську ТЕЦ — били дронами, артилерією та іншими видами озброєння", – написав він у Телеграм.

"Повністю цивільний об'єкт, який забезпечував містян теплом, зазнав серйозних руйнувань: пошкоджені приміщення і обладнання станції. Терористи вкотре воюють проти мирного населення", – говориться у повідомленні.

"Через це роботу ТЕЦ призупинено. Без тепла залишилися 470 будинків — понад 40,5 тисячі абонентів", – зазначив Прокудін.

"З огляду на ситуацію збираю оперативну нараду. Будемо розглядати варіанти альтернативного теплопостачання для тих осель, які були під'єднані до ТЕЦ. Паралельно ведемо перемовини з партнерами, щоб забезпечити херсонців електричними обігрівачами та іншими засобами для обігріву", – проінформував він.

Нагадаємо:

У ніч на 4 грудня російські загарбники атакували енергетичний обʼєкт компаніє ДТЕК у Одеській області, в результаті чого частина мешканців опинилась без світла.

У четвер, 4 грудня, в більшості регіонах України будуть застосовуватись графіки відключень електроенергії. Графіки передбачають погодинні відключення з 00:00 до 23:59 обсягом від 0,5 до 3 черг.

Раніше начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін повідомляв, що відновлення газопостачання в мікрорайоні Корабел (Острів) у Херсоні наразі неможливе через складну безпекову ситуацію.