СПЕЦПРОЄКТ

Правда про кредити

Про проєкт:

Мікрокредит — цінний інструмент, який може надавати реальну фінансову підтримку у непередбачуваних життєвих обставинах. Проте через недостатню обізнаність щодо умов використання "швидких" грошей і нерозуміння процесів роботи ринку мікрофінансових послуг, у багатьох людей виникають упередження, які стають на заваді зручному та вигідному користуванню мікрокредитами.

В яких випадках мікрокредит може врятувати, а коли краще уникати позик? Як не стати "заручником" безвідповідальних МФО? Що треба знати, щоб не "нагребти" боргів більше, ніж можеш повернути?

"Правда про кредити" — це новий спецпроєкт "Економічної правди" та Асоціації українських банків, мета якого — надати правдиву інформацію щодо нюансів роботи ринку мікрокредитів і пояснити рівень відповідальності обох сторін — як МФО (компанії, яка видає споживчі небанківські онлайн кредити), так і особи, яка позичає. Цей проєкт допоможе вам приймати обґрунтовані рішення та користуватися мікрокредитами вигідно та безпечно.

8 найпоширеніших міфів про мікрокредитування, яких варто позбутися

Міфи про мікрокредитні установи та мікрокредити суттєво впливають на ринок небанківських фінансових послуг в Україні. Попри постійний розвиток і трансформацію цього сегменту, негативні стереотипи продовжують стримувати його зростання та підривати довіру клієнтів.

Ринок "кредитів до зарплати": як функціонує мікрокредитування в Україні на третьому році війни

Нацбанк, отримавши у 2020 році повноваження регулятора ринку небанківських фінпослуг, досі продовжує чистку цього сегменту. Повномасштабна війна, розпочата РФ проти України, завдала суттєвих збитків українській економіці та матеріальному становищу громадян.