Новини 4 вересня: Відмова ЄС від експорту, трудові мігранти та податки для айтішників
Про експорт. ЄС відмовився імпортувати українські овочі та фрукти, вітчизняні виробники намагаються самостійно вирішити цю проблему.
Про енергомодернізацію. В Україні запрацювала програма з енергомодернізації багатоповерхівок для ОСББ на 4 мільярди гривень.
Про бюджет Києва. Із огляду на тенденції розвитку міста, бюджет Києва у 2022 році може становити понад 71 мільярд гривень.
Про борги України. Україна нарешті розрахувалася з Міжнародним валютним фондом за програмою stand-by, відкритою у 2014 році.
Про ремонт доріг. Ремонт 1 кілометра дороги в 2018 році найдорожче обійшовся у Закарпатській, Черкаській та Хмельницькій областях.
Про трудових мігрантів. 21% сезонних мігрантів готові повертатися за кордон на зарплату до 1000 доларів.
Про обшуки. НАБУ 3 вересня провело обшуки в українському офісі міжнародної продуктової IТ-компанії SAP.
Про податки для айтішників. Новий Кабмін пропонує айтішникам віддавати 5% на Фонд розвитку людського капіталу.
Ви хочете знати більше?
Діджитал проти чиновників. Що у Зеленського планують робити з будівельною галуззю
У сферу будівництва йде діджиталізація. Один з проектів, "Електронний кабінет забудовника", стане частиною великої системи. Кому і для чого вона потрібна, які проблеми вирішить і що може завадити реалізації проекту.
"Закрити, гроші роздати". Що не так з недержавними пенсійними фондами?
Один з ініціаторів створення системи недержавного пенсійного забезпечення закликає вбити своє дітище. Їх слід закрити, кажуть експерти. Але чому, що з ними не так?
США проти Китаю: хто переможе у війні за технології і що на кону
США і Китай вступили в гостру фазу протистояння в боротьбі за світове технологічне панування. ЕП розповідає, хто веде в рахунку і чому прорив у сфері штучного інтелекту — це прямий шлях до світової гегемонії.(рос)