ЛУН показує новобудови Мінська з повітря в рамках проекту Flatfy
Український пошуковик житлової нерухомості ЛУН оголосив про запуск Аерооблітів новобудов у Мінську в рамках свого проекту Flatfy в Білорусі.
В липні цього року на портал були додані перші знімки житлових комплексів Мінська з висоти пташиного польоту найпопулярніших новобудов столиці (в липні минулого року в рамках проекту Flatfy в Казахстані з’явились Аерообліти новобудов Алмати і Астани).
Компанія продовжує працювати над зйомкою Аерооблітів і планує збільшувати кількість новобудов, які можна буде переглянути в даному функціоналі.
Приклад такого Аерооболіту в Білорусі можна переглянути на сторінці одного із найпопулярніших житлових комплексів сусідньої столиці – ЖК Престижино. Таким чином можна порівняти щільність забудови в Мінську і Києві.
Все це знімається для того, щоб кожен міг роздивитись новобудови з усіх боків та територію навколо них, не відвідуючи місце будівництва, а також знайти відповіді на питання
- А що буде видно з вікна?
- А далеко до парку?
- Що поруч з новобудовою?
- Чи є достатньо місця на прилеглій території?
- Які дороги в околиці?
- Наскільки близько розташовані сусідні будівлі?
Нові огляди korter.by доступні користувачам в зручний час та зручному місці зі стаціонарних комп’ютерів, мобільних та планшетів.
Нагадаємо, Аерообліти житлових комплексів вперше були запущені компанією ЛУН на українському ринку в 2013 році. В рамках українського проекту Аерообліти знімаються регулярно, про них можете дізнатись в рамках цього проекту.
Поруч квітник чи смітник? Перевір на ЛУН.
Нагадаємо, що для створення Аерооблітів житлових комплексів використовуються спеціальні квадракоптери з професійною фотоапаратурою, які роблять повний обліт (360 градусів) навколо новобудови і роблять знімки будівлі і прилеглої території. Отримані зображення оброблюються і завантажуються в спеціальне ядро на сайті, яке дозволяє зручно переглядати Аерообліти 360.
Обліт за допомогою квадрокоптера можливий не навколо всіх новобудов. Деякі ЖК розташовані поблизу аеропортів, тому зйомка з повітря там заборонена, а 3D-тури по об’єктам, які зараз знаходяться на етапі котловану, будуть створені пізніше.