ІА "УКРАЇНА КОМУНАЛЬНА"

Ремонт у школах: коли держава дасть грошей
До 1 вересня батьки школярів, як завжди, майже самотужки з вчителями робили ремонт в школах України
Досвід Заходу нам допоможе?
В Україні часто говорять про те, що реформа ЖКГ в країні затягнулася, пророкують, що кінця цим реформам не буде, і весь час кивають у бік «успішного досвіду Польщі та країн Прибалтики».
«Підводні камені» прибудинкової території львівських ОСББ
Існує багато засобів для захисту власного майна. Зокрема, один з них – оформлення права власності або права користування майном. До нього вдаються об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) задля захисту прибудинкової території від посягань інших землекористувачів. Щоб визначити стан справ з оформленням у власність/користування прибудинкових територій для ОСББ у м. Львові, необхідно провести аналіз локальних актів, що регулюють це питання.
«Доступне житло» - твердий горішок у солодкій оболонці
Останнім часом на телевізійних каналах занадто активно обговорюється тема виконання владою програми «Доступне житло» - надання молоді державної підтримки та кредитування з державного бюджету на пільгових умовах на придбання житла. З телевізійних сюжетів журналісти та владні чиновники розповідали про доступність отримання, легкість оформлення та надійність цього виду кредитування.
Різниці в тарифах не буде вже через три роки - Аліпов
Наприкінці літа у сфері житлово-комунального господарства країни стало справді спекотно. Створення Нацрегулятора збіглося з піком підготовчих робіт до опалювального сезону, а також внесенням пропозицій до Держбюджету 2012 року..
Треба призупинити падіння видобутку газу в Україні
Аналіз поточної ситуації демонструє, що Україна з початку року зменшила обсяги видобутку газу на 220-250 млн куб. м у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Тенденції падіння видобутку надалі посилюються. Зокрема, катастрофічно зменшуються обсяги видобутку газу найбільшою нафтовидобувною компанією, якою є «Укрнафта».
У Запорізькій області викрили тарифних порушників
У Запорізькій області виявлено порушення антимонопольного законодавства у процедурі затвердження та погодження тарифів.
«Найкращі міста України: секрети успіху місцевої влади»
Цього року право носити звання міста найкращого благоустрою розділили між собою дві українські столиці – теперішня та колишня. За підсумками урядового конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» пальма першості дісталася Києву та Харкову.
Житловий парадокс: дефіцит за відсутності попиту
Згідно зі статистикою, темпи будівництва житла в Україні перманентно знижуються. І причина навіть не у відсутності бажання українців інвестувати у власне житло, а в... У чому причина? Як пояснюють ситуацію влада і забудовники? На що сподіваються і у що вірять гравці ринку? Чи скоро чекати поліпшення в будівельній галузі? Ось актуальні питання, однозначні відповіді на які часом дуже важко знайти...
«Бурхливий попит інвесторів на активи в електроенергетиці»
Які передумови таких тенденцій і як світові енергетичні процеси можуть вплинути на продаж запланованих енергетичних активів України.
Кіровоград: «чистой воды беспредел»
Чому водоканал, який забезпечує питною водою багатотисячний обласний центр працював на підставі ліцензії, виданої з порушенням діючого законодавства? Чому НКРЕ затвердила тарифи для підприємства, яке не отримувало у нього ліцензію? Чи законні тарифи на воду, які введені в місті з 1 квітня поточного року?
«Транспортні проблеми Лівого берегу – не актуальні для столичної влади»
Будівництво метро завжди було стратегічним та пріоритетним напрямом розвитку міста,cхема розвитку метрополітену, передбачає будівництво нових станцій не тільки на Лівому березі, але й у віддалених масивах Правого.Проте сьогодні влада ігнорує усі затверджені раніше програми та стратегічні плани.
«Ринок електроенергетики після приватизації»
Згідно з енергетичною стратегією розвитку галузі енергетики на модернізацію теплової енергетики до 2030-го року потрібно 40 млрд. дол.
Адміністрація Президента бере на себе відповідальність за підвищення комунальних тарифів
Свої думки щодо «незалежності» новоствореної Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг від влади і до чого може призвести така співпраця висловлює нардеп Віктор Матчук .
«Статистичний обман: скільки насправді платять за «комуналку»?»
Якщо вірити вітчизняній статистиці за перше півріччя цього року рівень оплати комунальних послуг населенням досяг 103%. Однак, експерти переконують: довіряти цим даним не варто. Люди лише сплачують борги попередньої зими. Після підвищення цін на житлово-комунальні послуги, опалювальний сезон зажене у глибоку боргову яму підприємства галузі, а оселі українців залишить без тепла і світла.