Twitter відкидає заяви Маска про те, що його обманули
Інновації в дії
Twitter заперечив заяви мільярдера Ілона Маска в суді штату Делавер (США) про те, що його обманули, аби підписати угоду про придбання соцмережі.
Про це пише Reuters.
Представники Twitter заявили, що це "неправдоподібно і суперечить фактам".
Маск висловив ці претензії у зустрічному позові, поданому минулої п’ятниці.
"За словами Маска, він - мільярдер-засновник кількох компаній, якого консультували банкіри та юристи Уолл-стріт - був обманутий Twitter, щоб підписати угоду про злиття вартістю 44 мільярди доларів.
Ця історія настільки ж неправдоподібна та суперечить фактам, як це звучить", - йдеться у заяві Twitter.
Як зазначає Reuters, такі заяви обох сторін - ще один крок до більш гострої судової боротьби між найбагатшою людиною світу та соцмережею.
У зустрічних претензіях, оприлюднених у четвер, Маск звинувачує Twitter у зусиллях, спрямованих на те, щоб приховати справжню кількість своїх користувачів, оскільки ринок різко впав.
Маск також стверджує, що "викривлення даних Twitter є набагато глибшими, ніж просто надання неправильних цифр" про спам або фальшиві облікові записи.
Нагадаємо:
Twitter намагається знайти докази того, що мільярдер Ілон Маск намагався зірвати фінансування угоди щодо придбання соцмережі за 44 млрд доларів та вивчає його мотивацію щодо відмови від угоди.
Суддя Канцелярського суду Делаверу (США) Кетлін МакКормік оприлюднила офіційний розклад судового розгляду щодо позову Twitter проти Ілона Маска за спробу розірвати угоду про купівлю компанії за 44 млрд дол.
Суд у Делавері (США) вирішив провести прискорений розгляд через відмову Ілона Маска від купівлі Twitter за 44 млрд доларів - він пройде у жовтні та триватиме п'ять днів.
Twitter подав до суду на генерального директора Tesla, мільярдера Ілона Маска, щоб змусити його завершити придбання соціальної медіа-компанії за 44 мільярди доларів.
Bloomberg анонсував, що Twitter подасть до суду на Маска за відмову від покупки соцмережі.
9 липня стало відомо, що Ілон Маск розриває угоду на 44 млрд доларів на купівлю Twitter.
Маск стверджує, що має право вийти з угоди, оскільки Twitter не надав йому достатньо інформації про бізнес компанії.
Адвокати Маска звинуватили Twitter у тому, що він "не надав або відмовився" передати інформацію, яка допомогла б Маску та його команді встановити справжню кількість ботів або спам-акаунтів на платформі соціальної мережі.
Економічна правда