Витрати можна скорочувати не тільки за рахунок пенсіонерів. Можна скоротити витрати на держапарат, армію, МВС чи фіскальні органи. У нас 60 тисяч податківців. Це більше, наприклад, ніж армія Франції. (Рос.)
14 жовтня 2011, 19:41 — Економічна правда
"Чому дизайн картки киянина схожий на єдину карту москвича?". "Вода і ацетон теж одного кольору. Є Москва, яка випустила кілька мільйонів карток. Напевно, цей дизайн більш зрозумілий для банків. Тому взяли його і додали наші кольори". (Рос.)
8 вересня 2011, 13:38 — Сергій Лямець, ЕП
Є ціла система боротьби з тіньовою зайнятістю. Беруться ідентифікаційні коди і накладаються на бази даних нерухомості та машин. Прибираються пенсіонери, студенти, інваліди, і так визначається коло людей, які не мають доходів, але мають матеріальні блага. Далі з ними починається робота.
14 липня 2011, 15:27 — Сергій Лямець, Євген Шпитко, ЕП
Один із стереотипів: схід отримує багато грошей. Мене це розчулює. Давайте накладемо на карту промислові об'єкти. ГЗК - в Дніпропетровську, металургійні заводи - в Донецьку. А що експортують Київ чи Львів? (Рос.)
13 липня 2011, 17:55 — Сергій Лямець, Євген Шпитко, ЕП
Коли виникає альтернатива - з'являється ринок. Поки у нас одна труба входить в Україну, у нас буде одна ціна - не економічна, а політична. Всі будуть намагатися на цій трубі нажитися, а звідси - формування політичних кланів. Вся політична система на цьому побудована.
8 липня 2011, 13:13 — Сергій Лямець, ЕП
Нинішня політика ФРС досить ризикована навіть для Сполучених Штатів. Але якби таку політику вели Польща чи Україна, у нас давно була б катастрофа. Це просто нехороший приклад.
5 липня 2011, 17:00 — Сергій Лямець, ЕП
"Я не знаю фактів продажу держпідприємств за заниженими цінами Ахметову чи Фірташу. Якщо це станеться, то це буде серйозною помилкою уряду. Великі підприємства мають продаватися стратегічним інвесторам, у яких є достатньо досвіду і коштів для розвитку активів." (Рос.)
24 червня 2011, 13:53 — Світлана Крюкова, Сергій Лямець, ЕП
Наше рішення інтерпретують неправильно. Хоча в ньому сказано, що зупинено обіг акцій на 12 місяців, але мається на увазі строк до 12 місяців. У будь-який момент, хоч завтра, коли ми отримаємо інформацію про припинення конфлікту, ми готові відновити обіг паперів.
2 червня 2011, 11:01 — Дмитро Дєнков, ЕП
Вся політика влади - з-за Волги. Саме тому багатьом людям західної та центральної України дії Партії регіонів просто не зрозумілі. Навіщо тримати у палаті Луценка 25 осіб у чорних масках і щодня тягати на допити Тимошенко? Це тільки підвищує її рейтинг.
26 травня 2011, 18:52 — Сергій Лямець, Світлана Крюкова
"Є побоювання, що якщо іноземцям дозволять купувати землю, то Україна втратить один з найцінніших ресурсів". "Як? (Обурено). Невже ви думаєте, що за межами України тільки й чекають, коли з'явиться можливість купувати тут землю?". "Тобто ажіотажу не буде?". "Звичайно, ні". (Рос.)
25 травня 2011, 17:11 — Дмитро Дєнков, ЕП
"Чи є умова, що раз виділяються російські гроші, то і якийсь мінімальний відсоток замовлень повинен бути розміщений виключно на російських підприємствах? Навіть якщо є можливість зробити це в Україні." "Звичайно." (Рос.)
23 травня 2011, 11:24 — Сергій Лямець, Олег Кільницький, для ЕП
"Позов подано на Дмитра Фірташа як власника RosUkrEnergo чи на Дмитра Фірташа і RosUkrEnergo?". "Позов подано на Дмитра Фірташа і компанію RosUkrEnergo". "Виходить, зачіпаються інтереси і "Газпрому"?". "Це питання не до мене".
12 травня 2011, 11:54 — Юрій Віннічук, ЕП
"Слухайте, які національні проекти? Приватний сектор треба розвивати, приберіть державу. Корумпована чинна влада не зробить жодного проекту. Навіть якщо вони щось побудують, половину грошей вкрадуть".
5 травня 2011, 14:19 — Сергій Лямець, ЕП
"Нацбанк пом'якшить обмеження на валютні позики?". "Це питання я коментувати не буду, але скажу, що ми працюємо над проектом закону "Про валютне регулювання". Ми його гаряче обговорюємо з депутатами. Думаю, якісь кроки з лібералізації у ньому будуть". (Рос.)
20 квітня 2011, 13:29 — Сергій Лямець, ЕП
Держава вклала під час кризи в цей проект порятунку величезний ресурс платників податків - близько 17 мільярдів гривень з бюджету і 9 мільярдів гривень у вигляді кредитів рефінансування НБУ. Ці гроші необхідно повернути в казну. У тій чи іншій формі. Раніше чи пізніше.
24 березня 2011, 19:16 — Світлана Крюкова, Сергій Лямець, ЕП
Сьогодні 90% ринку контролюють дві міжнародні платіжні системи. При цьому вся інформація про мільйони українських власників карт може бути доступна іноземним компаніям, органам влади, в тому числі і розвідувальним, а також кібертерористам. (Рос.)
21 березня 2011, 17:19 — Сергій Лямець, Світлана Крюкова, ЕП
"А у нас Янукович, Азаров, весь парламент контролюються олігархами, крім опозиційної частини. Тому олігархи вважають, що у нас повинна бути дешева робоча сила. Один з механізмів - через пенсійну реформу пограбувати людей, щоб вони працювали, як раби." (Рос.)
18 березня 2011, 16:46 — Сергій Лямець, Світлана Крюкова, ЕП
"Гречку з Китаю теж ХІБ буде завозити?". "Закупівлі в Китаї вже здійснені, і гречка 5-7 квітня прибуде до країни". "За якою ціною купували цю гречку?". "Ціна продажу не перевищує 18,99 гривні, раніше вона не перевищувала 14 гривень. Продають її компанії, призначені КМДА". (Рос.)
16 березня 2011, 10:05 — Дмитро Дєнков, ЕП
"Чому всі бояться подачі інформації про депозити в податкову? Усі бояться зростання злочинності. Через кілька хвилин, годин або днів ця база даних з'явиться на Петрівці з адресами, сумами та реквізитами. Поки всі не зрозуміють, що потрібно грати за єдиними нормальними правилами, діла не буде."