"Біржа дуже хоче отримати доступ до системи електронних платежів Нацбанку, щоб витрачати ці гроші на "добові" кредити. А тут у них ці гроші відбирають. Тепер ними буде розпоряджатися НБУ. Ціна питання - сотня мільйонів".
27 вересня 2012, 18:08 — Вікторія Бондарчук, для ЕП
Потім міністерство Колеснікова розповідало, що та дорога - для селян. Але ти йому не вір, бо там приватної охорони більше, ніж переодягнутих УДО-шників на Всесвітньому газетному конгресі.
24 вересня 2012, 13:15 — Олекса Шалайський, "Наші гроші"
Україна і Росія здатні використовувати весь арсенал "підручних" засобів для взаємного обмеження імпорту. Однак їхні торгові партнери можуть задуматися: а як Київ і Москва будуть себе поводити щодо товарів з інших країн? (Рос.)
21 вересня 2012, 12:57 — Тетяна Сліпачук, Наталія Микольська, для ЕП
Ще 2011 року відомство Тігіпка пропонувало обкладати 12-процентним збором до Пенсійного фонду перерахування грошей в офшори. Проте Кіпр у цей перелік не потрапить, бо він уже в ЄС. Експерти назвали цю ініціативу цілковитим піаром.
14 вересня 2012, 12:53 — Сергій Щербина, ЕП
Велика частина людей віднесе свої гроші туди ж, куди і всі. Деякі спокусяться на вищу ставку або випадкову рекламу. Представляємо рейтинг переваг вкладників банків. (Рос.)
12 вересня 2012, 10:59 — Оксана Мороз, Катерина Панова, для ЕП
Прогноз 9,15 грн/$ ніяк не був узятий із стелі. "Приблизно два з половиною тижні тому ця цифра гуляла по НБУ. Шумило (екс-заступник голови НБУ, днями пішов у відставку. - ЕП) підготував звіт, в якому на підставі макробалансів виходив новий оптимальний курс гривні 9,15 грн/$. За це і поплатився", - сказав наш співрозмовник. (Рос.)
6 вересня 2012, 18:39 — Сергій Лямець, ЕП
У масштабах всієї країни, податківці розраховували отримати мільярди гривень. Причому, якщо прибуток штучний, то податки - навіть дуже реальні. Ось чому збунтувалися торговці. Особливо ті, які торгують реально, а не беруть участь в схемах. (Рос.)
31 серпня 2012, 23:33 — Андрій Вишинський, для ЕП
За 9 місяців свого існування Нацфінпослуг не зробила майже нічого. Ліцензії кредитним спілкам та страховим компаніям не надаються. Процвітає "чорний ринок" ліцензій та численні посередники. Позиція регулятора величезного ринку виглядає так: "Якщо нічого не робити, то й сварити нема за що".
30 серпня 2012, 09:59 — Регіна Дацюк, Віталій Бойчук, для ЕП
Держава мала б заробити на мережах через оренду. Однак влада зробила подарунок олігархам. Уряд передав газорозподільчі мережі облгазам, які будуть приватизовані. Вже зрозуміло, що після приватизації мережі будуть у безкоштовному використанні структур Фірташа.
22 серпня 2012, 18:14 — Сергій Щербина, ЕП
Коли прем'єр розповідатиме про покращення життя дітей, пам'ятайте: кожна гривня на дитсадок супроводжується 1,3 грн на покращення умов для чиновників. Згадайте про це, коли вас знову попросять здати гроші на ремонт в школі чи садку.
22 серпня 2012, 01:06 — Леся Іванова, Юрій Ніколов, "Наші гроші"
У лексиконі економістів з'явилося абсолютно нехарактерне слово - "бандити". "Рятувати" економіку нині не головне - коли горить хата, рятують дітей та близьких, а не речі. Зараз потрібно рятувати країну, як би пафосно це не звучало. (Рос.)
21 серпня 2012, 11:59 — Ольга Орлова, для ЕП
Може, справді Сорос вирішив пережити усіх і скуповує золото, щоб потім похвалитися своєю далекоглядністю? Може, він дійсно вважає, що дні єврозони добігають кінця, і таким чином готується до краху євро? (Рос.)
20 серпня 2012, 12:36 — Олександр Охріменко, для ЕП