Пропозиція президента призначити чинного в. о. голови Нацбанку постійним керівником - апогей "стратегічності" влади. Цей вибір показав, що Сім'я шалено боїться самостійних гравців і хоче керувати економікою лише в ручному режимі. (Рос.)
9 січня 2013, 18:03 — Сергій Лямець, ЕП
Кабмін хоче повісити на кожен касовий апарат модуль, який буде пересилати інформацію про кожну операцію в особливе сховище. Автор ідеї - Сергій Арбузов. Хто заробить на модулях? І хто отримає доступ до сховищ? (Рос.)
9 січня 2013, 09:31 — Андрій Вишинський, для ЕП
У 2012 році Донецька область "перетендерила" не тільки Дніпропетровську, але й усю іншу Україну. На батьківщині Януковича тендерна система пропустила через себе кожну десяту держзакупівельну гривню країни. (Рос.)
8 січня 2013, 17:18 — Юрій Ніколов, "Наші гроші"
Українська практика використання біоетанолу більше нагадує схему завантаження підприємств "Укрспирту" та "розпилювання" бюджетних коштів. Автовласники ж платитимуть за пальне більше.
8 січня 2013, 13:01 — Данило Нестеров, ЕП
Серед найбільших українських банків є декілька, в яких достатність капіталу знаходиться на рівні, близькому до мінімуму. Девальвація гривні та погіршення якості кредитного портфелю можуть різко погіршити їх стан. Але куди серйознішою є проблема недостатньої ліквідності.
7 січня 2013, 13:36 — Іван Проскуров, для ЕП
Ймовірно, перед Лебедєвим поставлені абсолютно інші завдання, ніж зміцнення обороноздатності України. Розпродаж військового майна явно вийшов на перший план. Залишивши на голодному пайку свою армію, чию армію збирається годувати українська влада в недалекому майбутньому? (Рос.)
3 січня 2013, 17:17 — Володимир Ларцев, для ЕП
Лавриновичу вдалося зберегти за собою посаду міністра юстиції. Разом з нею він отримає контроль над новим інформаційним гігантом - Укрдержреєстром, який зберігатиме всі дані про власників нерухомості, включаючи можновладців.
28 грудня 2012, 13:15 — Антоніна Бажан, для ЕП
Як і інші висхідні країни, Росія є донором світової фінансової системи, де перевагу отримують країни-емітенти світових резервних валют, перш за все США. Це донорство супроводжується деіндустріалізацією і деградацією Росії. (Рос.)
27 грудня 2012, 18:07 — Сергій Глазьєв, "Аргументы недели"
Збільшення мита подається як підтримка вітчизняного виробника, але багато хто ставить питання: чи варто взагалі підтримувати виробника, який не спроможний випускати по-справжньому якісну і привабливу продукцію?
26 грудня 2012, 17:02 — Василь Горбаль, для ЕП
Участь страховиків у регулюванні автострахування стає все меншою. Крок за кроком Моторне бюро впроваджує політику централізації. Страховики, хоча і не без дискусій, відступають.
21 грудня 2012, 17:24 — Регіна Дацюк, для ЕП
Якщо нова бізнес-стратегія буде успішною, Лагун наблизиться до своєї мрії - створення найбільшого банку в Україні, який зможе конкурувати за обсягами бізнесу з Приватбанком. Однак швидко реалізувати цю мрію навряд чи вдасться. (Рос.)
21 грудня 2012, 12:37 — Олександр Дубинський, для ЕП
Найбільше виграє Земельний банк, який консолідував державні землі, а тепер матиме можливість поглинати сусідні наділи. І, звісно, продаж персональної інформації з Держреєстру може стати окремим видом бізнесу для чиновників.
20 грудня 2012, 16:10 — Дмитро Дєнков, для ЕП