У підвищенні тарифів винен не Гройсман, від податку на виведений капітал ніхто не відмовляється, а сферу залізничних перевезень регулюватиме новий закон. Про це говорив президент під час зустрічі з бізнесом.
1 листопада 2018, 11:01 — Публікації
Чого слід очікувати після отримання першого траншу, і які виклики для країни приготувала нова програма з МВФ.
24 жовтня 2018, 11:00 — Публікації
Підготовка бюджету на рік подвійних виборів відбувається без вирішення питання про перегляд ціни на газ, без розуміння перспектив співпраці з МВФ та з низкою спірних питань, які можуть стати предметом торгу з депутатами.
19 жовтня 2018, 10:15 — Публікації
Як Україна може покращити свої позиції в Індексі людського капіталу, чи можливе гальмування реформ і кому вигідне збереження земельного мораторію? Про це — в інтерв'ю ЕП з директором Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен.
11 жовтня 2018, 15:00 — Публікації
Перед якими викликами опинився Китай? Яка ймовірність, що він спровокує світову кризу? Чи долучиться Україна до ініціативи "Один пояс — один шлях"? Про це — в розмові з професором Лондонської школи економіки Кейю Джин.
3 жовтня 2018, 09:30 — Публікації
Чи домовиться Україна про нову програму з МВФ? Як пауза у співпраці з фондом позначиться на золотовалютних резервах? Чи варто держбанкам розраховувати на докапіталізацію? Які фактори визначать темпи зростання кредитування? Про це ЕП поговорила із заступником глави НБУ Олегом Чурієм. (рос)
27 вересня 2018, 14:03 — Публікації
Місія МВФ завершила роботу в Україні, перемовини тривають. Що далі і до яких сценаріїв треба готуватися, пояснює ЕП.
26 вересня 2018, 09:25 — Публікації
Яким бачить уряд бюджет на наступний рік, і яких змін слід очікувати українцям: ЕП проаналізувала проект державного кошторису.
19 вересня 2018, 10:30 — Публікації
Чому українського контрабандиста не варто порівнювати з Остапом Бендером, що спільного у криптовалюти з танками World of Tanks, і як імпортні авто допомагають наповнювати бюджет — в розмові з новим заступником голови Мінфіну.
6 вересня 2018, 11:00 — Публікації
З вересня стартує програма допомоги при народженні дитини вартістю 5 млрд грн. Що і коли отримають безкоштовно від держави майбутні батьки.
27 серпня 2018, 08:30 — Публікації
Що відбувається з державними фінансами і чому почалися розмови про дефолт, пояснює ЕП.
16 серпня 2018, 09:10 — Публікації
До 1 вересня Кабін повинен визначитися, що робити з тарифами на газ. Часу лишилося обмаль. ЕП пояснює, чого хоче від уряду МВФ, і чому сторони ніяк не можуть домовитися.
31 липня 2018, 10:50 — Публікації