СПЕЦПРОЄКТ

Антирейд

ЗА ПІДТРИМКИ ЮРИДИЧНОЇ ФІРМИ SAYENKO KHARENKO

Про Проєкт:

Не секрет, що в Україні існує проблема з рейдерством. Держава вже майже не справляється з нею. Ситуація виходить з-під контролю, і жертвою може стати будь-який бізнес.
До того ж бізнес сам має піклуватися про свій захист. Тому важливо, щоб підприємці об’єднували свої зусилля заради спільної боротьби.

Як убезпечити свій бізнес від рейдерської атаки і не бути тими, "хто погано лежить", розбираємося у спецпроєкті з юридичною фірмою Sayenko Kharenko

Логіни, явки, паролі: як компанії захищаються від кіберрейдерства

Пандемія і карантинні обмеження, пов’язані з нею, вже рік заганяють споживачів і бізнеси все глибше і глибше в нетрі інтернету. Це зручно та ще й послаблює залежність від чергового карантину.

Усе, що погано лежить: який бізнес приваблює рейдера

Антирейдерський аудит – так юристи називають процедуру, під час якої компанія оцінює ризики її рейдерського захоплення або "рейдеропривабливості". Фахівці кажуть, що злочинців може зацікавити будь-яка компанія. Щоб не стати чиїмось незаслуженим ласим шматком, компанії і вдаються до таких аудитів.

Як грамотно захиститися від рейдерства: найпоширеніші помилки бізнесу

Більшість компаній звертаються по юридичну допомогу щодо захисту від рейдерства вже тоді, коли рейдерська атака відбулася, кажуть юристи. Це одна з найбільших помилок, адже проблему можна і потрібно попереджати. Як бізнесу захиститися від незаконного захоплення активів, та які помилки компанії допускають у стратегіях захисту найчастіше?

Кінець епохи рейдерства, який не відбувся

Слово "рейдерство" наче пахне 1990-ми роками, однак саме явище давно модернізувалося. ЕП з'ясовувала, чому обіцяний торік кінець епохи рейдерства не став реальністю.