Українська правда
PDA     RSS     Архів
Поштова розсилка:
Пошук:
Замовити розсилку
Знайти
Економічна правда
  Середа, 3 грудня 2008, останнє оновлення: 4 години 17 хвилин тому
Новини
02.12.2008

У Дніпропетровську грабіжник виніс із банку майже 200 тис. грн

17 квітня невідомий зловмисник пограбував філію одного з банків у Дніпропетровську, викравши 35 тис. гривень і 30 тис. доларів.

Про це сказано в повідомленні центру зв'язків із громадськістю УМВС у Дніпропетровській області.

У повідомленні сказано, що в чергову частину Жовтневого району Дніпропетровська надійшло повідомлення про те, що 17 квітня близько 09:00 невідомий зловмисник заволодів грішми філії одного з банків.

"Невідомий у масці, погрожуючи предметом, схожим на пістолет, відкрито заволодів грошима в сумі 35 тис. гривень і 30 тис. доларів США", - сказано в повідомленні.

У повідомленні також зазначено, що злочинець зник із місця події.

Порушено кримінальну справу за ст. 187 ч.1 Кримінального кодексу (розбій).

Співробітники Кіровського районного відділення міліції Дніпропетровська 4 квітня затримали жителя Полтавської області за підозрою в пограбуванні відділення Укрпромбанку (який входить у групу найбільших) у Дніпропетровську.

Українські Новини





Загрузка...
Найголовніше на УП
 
© 2005-2008, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".