Українська правда
PDA     RSS     Архів
Поштова розсилка:
Пошук:
Замовити розсилку
Знайти
Економічна правда
  Четвер, 4 грудня 2008, останнє оновлення: 6 годин 3 хвилини тому
Новини
03.12.2008

Солана хоче, щоб угода з "Газпромом" запрацювала швидше

Угода між ВАТ "Газпром" і НАК "Нафтогаз України" має якомога швидше набути чинності.

Про це заявив у четвер верховний представник ЄС із зовнішньої політики й політики безпеки Хав'єр Солана на прес-конференції за підсумками зустрічі з президентом України Віктором Ющенком.

"Досягнення цієї угоди можна тільки вітати, необхідно, щоб вона якомога швидше набула чинності", - йдеться в заяві Солани.

Як відомо, український президент прибув у четвер із коротким візитом у Брюссель для участі в неформальному саміті Європейської народної партії, яка вважається найупливовішою політичною силою в Європі.

У той же час голова правління ВАТ "Газпром" Олексій Міллер і голова правління НАК "Нафтогаз України" Олег Дубина у четвер підписали в Москві угоду про розвиток відносин у газовій сфері, якою, зокрема, визначені умови постачань газу на 2008 рік.

ПРАЙМ-ТАСС





Загрузка...
Найголовніше на УП
 
© 2005-2008, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".