Ціни на нафту лишаються стабільними: побоювання рецесії компенсують падіння акцій у США
Ціни на нафту незначно змінились у четвер, оскільки занепокоєння щодо рецесії компенсують падіння американських акцій.
Про це пише Reuters.
Так, ф'ючерси на нафту Brent піднялися на 15 центів, або 0,2%, до 93,80 доларів за барель до 03:47 за Гринвічем.
Ф'ючерси на нафту WTI подорожчали на 4 центи, або на 0,1%, до 88,15 долара за барель.
"Протягом останніх кількох місяців ф’ючерси впали, оскільки інвестори вивчали економічні дані, які викликали занепокоєння щодо потенційної рецесії, яка може вплинути на попит на енергоносії.
Інфляція споживчих цін у Британії підскочила до 10,1% у липні, що є найвищим показником з лютого 1982 року, що посилило тиск на домогосподарства", - пише агентство.
Майк Тран з RBC Capital сказав, що ринок нафти залишається в багаторічному циклі загострення, додавши, що інвестори шукають каталізаторів зростання в найближчій перспективі.
Reuters пише, що Росія почала поступово нарощувати видобуток нафти після обмежень, пов’язаних із санкціями, оскільки покупці з Азії збільшили закупівлі - унаслідок цього РФ підвищила свої прогнози видобутку та експорту до кінця 2025 року.
Про це свідчить документ міністерства економіки, з яким ознайомилось агентство.
Очікується, що прибутки Росії від експорту енергоносіїв цього року зростуть на 38% частково через збільшення обсягів експорту нафти, згідно з документом, що свідчить про те, що поставки з країни не постраждало настільки сильно, як ринки спочатку очікували.
Читайте також: Непотрібний Brent. Чому падає ціна на нафту
Економічна правда