До 100 тисяч доларів кожному: Google видав перші гранти для 17 українських стартапів
Фонд підтримки українських стартапів від корпорації Google оголосив перших одержувачів грантів - кожен із 17 українських стартапів отримав грант сумою до 100 тисяч доларів.
Про це повідомляється у блозі компанії.
У Google нагадали, що у березні оголосили про створення Google for Startups Ukraine Support Fund – Фонду підтримки Google для стартапів в Україні – в розмірі 5 мільйонів доларів для виділення протягом 2022 року грошових грантів без участі в капіталі.
"Відібрані стартапи, що базуються в Україні, отримають до 100 000 доларів США у бездольовому фінансуванні, а також програму менторської підтримки від Google, продуктову підтримку та кредити в Google Cloud", - додали в компанії.
Google оголосив першу когорту одержувачів Фонду підтримки Google для стартапів в Україні:
- Almexoft: Low-code платформа для автоматизації бізнес-процесів та електронного документообігу.
- CareTech Human: Повністю автоматизоване рішення plug-and-play для щоденних перевірок стану здоров'я та раннього виявлення захворювань.
- Discoperi: Система відеоконтролю на основі штучного інтелекту, яка збирає дані про дорожній рух, щоб запобігти автомобільним аваріям і зробити дороги безпечнішими.
- Dots Platform: Хмарна платформа для доставки їжі "все-в-одному".
- Elai.io: Платформа перетворення тексту у відео, яка дозволяє користувачам створювати з тексту відеоконтент із віртуальними доповідачами.
- Effy.ai: Програмне забезпечення для управління персоналом, яке дає лідерам можливість створювати високопродуктивні команди.
- Handy.ai: Внутрішня комунікаційна платформа, що пропонує співробітникам персонального віртуального помічника.
- Lab24: Маркетплейс цифрових медичних лабораторій, що підключає клієнтів до доступних послуг.
- Mindly: Платформа з надання психологічної допомоги онлайн, яка пропонує допомогу пацієнтам та автоматизацію клінічного адміністрування на основі штучного інтелекту.
- PRAVOSUD: Платформа для аналізу судових спорів, що дозволяє юристам розробляти успішні юридичні стратегії.
- pleso therapy: Платформа психічної допомоги, яка ефективно поєднує пацієнтів із психологами.
- Private Tech Network: Платформа "венчурний капітал як послуга", керована штучним інтелектом, розроблена, щоб зробити збір коштів швидшим та ефективнішим.
- Releaf Paper: Перший у світі виробник паперових виробів з опалого листя.
- Respeecher: Високоякісна система клонування голосу (перетворення голосу) для авторів контенту.
- Skyworker: Додаток для найму, що надає послуги з рекрутингу та підбору кадрів в сфері технологій.
- VanOnGo: Платформа доставки споживачам на основі штучного інтелекту.
- ZooZy: Універсальний мобільний додаток для догляду за домашніми тваринами, що впорядковує всі потреби вашого вихованця — їжу, поради щодо дресирування, охорону здоров’я та інші необхідні речі — на єдиній платформі.
Стартапи відбираються на основі критеріїв та оцінки співбесіди; і засновані в Україні стартапи, які відповідають критеріям, можуть подавати заявки за посиланням.
"І хоча деякі компанії можуть не відповідати умовам Фонду, Google for Startups продовжує пропонувати інші форми підтримки, про які можна дізнатися на сайті", - кажуть в Google.
Нагадаємо:
Корпорація Google оголосила про створення фонду підтримки стартапів в Україні в розмірі 5 млн доларів для виділення грошових грантів протягом 2022 року.
Економічна правда
"Економічна правда" тепер у Telegram. Ми відстежуємо, як швидко падає путінський режим, і які компанії приєднуються до бойкоту агресора. Підписатися можна тут