Пентагон відмовиться від китайського та російського програмного забезпечення

Субота, 28 липня 2018, 12:05
 

У Міністерстві оборони США мають намір повністю відмовитися від послуг компаній, які використовують програмне забезпечення, розроблене у Росії та КНР.

Про це заступник міністра оборони США з питань закупівель Елен Лорд розповіла Reuters, передає Укрінформ.

"Ми намагаємося упевнитися, що не куплятимемо програмне забезпечення російського або китайського походження. Дуже часто це важко швидко визначити через структуру власності компаній", - сказала Лорд.

Вона пояснила, що Пентагон складає перелік компаній, які будь-яким чином використовують російський або китайський програмний код. Цим підприємствам буде закритий доступ до контрактів Міноборони. "Цей перелік має допомогти команді із закупівель Міноборони та партнерам із приватного сектора уникнути придбання проблематичного коду для Пентагону та його постачальників", - пояснює видання.

Реклама:

За словами Лорд, Пентагон вже півроку працює над цим переліком у тісній взаємодії із розвідувальними службами. "Ми визначили певні компанії, принципи роботи яких не відповідають нашим оборонним стандартам", - наголосила вона.

Детальнішої інформації стосовно цього переліку у Пентагоні поки що не надали.

Раніше президент США Дональд Трамп підписав закон, який забороняє використання програмного забезпечення компанії Kaspersky Lab в урядових структурах США у зв'язку з побоюваннями, що воно використовувалося Росією для шпигунства.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: