Amazon за мільярд доларів купує стартап з офісом в Україні
Компанія Amazon уклала угоду про купівлю стартапу Ring - розробника розумних дверних дзвінків, який недавно залучив 160 млн доларів інвестицій при оцінці близькій до 1 млрд доларів.
Про це пише Ain.ua.
Загальна сума залучених інвестицій перевищила 209 млн доларів, згідно Crunchbase. Точна сума операції не називається, проте за даними медіа, сума угоди становить понад 1 млрд доларів.
Про операцію вже повідомили ряд ЗМІ, в тому числі - GeekWire, Reuters та TechCrunchз посиланням на власні джерела.
JUST IN: Amazon has agreed to acquire https://t.co/C3cz9IFjqe for more than $1 billion - source $AMZN pic.twitter.com/7o3jAlRvVk
— Reuters Tech News (@ReutersTech) 27 февраля 2018 г.
Як припускає видання VentureBeat, угода може допомогти Amazon в боротьбі за ринок доставки "до порогу" і нішу розумних пристроїв, можливо - буде проводитися інтеграція з розумною колонкою Alexa.
Загальний обсяг залучених компанією інвестицій за даними Сrunchbase - $209. Компанія дебютувала в 2013 році на Shark Tank, тоді її продукт називався DoorBot. Команда шукала 700 тисяч доларів за 10%, але не знайшла інвестора, повідомляє TechCrunch.
У 2016 році продажі компанії Ring становили близько 155 млн доларів. Проте, стартап все ще не вийшов на прибутковість.
Один з найвідоміших продуктів компанії - розумний дверний дзвінок, який має Wi-Fi-підключення і камеру, так що користувач, навіть перебуваючи не вдома, може відстежувати відвідувачів біля дверей і спілкуватися з ними.
Працює це так:
У київському офісі на сьогоднішній день працює близько 450 осіб. Спочатку в українському офісі займалися розробкою програмного забезпечення в області машинного навчання, комп'ютерного зору, інтелектуального аналізу даних і інших сфер штучного інтелекту для використання в продуктах Ring.
Тепер в київському офісі також є відділ з розробки пристроїв і служба підтримки.
Ring заснований в 2011 році Джеймі Сіміноффим в Південній Каліфорнії. Уже в грудні 2012 року, команда з п'яти чоловік представила перший продукт публіці.
Перші "розумні" дзвінки поставили покупцям вже в листопаді 2013 року - менш, ніж через рік після анонса.
З тих пір Ring вдалося залучити кілька раундів фінансування, виростити штат і розширити лінійку продуктів.
Український R&D-центр відкрився в 2016 році. Київська лабораторія Ring Labs почала займатися розробкою софту в області машинного навчання, комп'ютерного зору, інтелектуального аналізу даних і інших сфер штучного інтелекту.
Економічна правда
Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"